VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozz :D
LEGACY

Pozz :D

36 odgovora1,810 pregleda

sep 2016.

#1
Veliki pozdrav braco :wave: Zovu me Miki. Iz srbije sam. Na vutra sajt sam naleteo sasvim slucajno. Nasu lepu biljcicu sam poceo pusiti pre otprilike 3 godine. Skupilo se drustvo i jedan frendove poneo spravu. Kaze on,momci ajde da zacurimo frulu,jel ste raspolozeni? I tako pocnu svi jedan po jedan da vuku par dima,i polako dodje red na mene... Kao u usporenom filmu odmotaju se sve misli i price kojim su mi ''iskreni'' mediji godinama punili glavu: To je opasno, izaziva zavisnost,nasilno ponasanje i asocijalnost... (Kakve nebuloze):upiii:. Ma da li je ovo zaista tacno? Poznajem momke dosta dugo,svi povremeno puse,a noramlni su. Rade, imaju cure,ne tuku se. Hmm? Ako njima nije bilo nista,pa nece valjda ni meni? Pruzi mi drug frulu i kaze evo, brate uzmi. Povucem ja par dima. Nakon nekoliko minuta me pita, i kako je? Ja reko, ma nista brate. Polako,sacekaj malo, videces. Nedugo potom poce da me radi. Kakav lud dozivljaj :let:. Srce krenu brze da mi kuca,usta se osusise,a noge otezale. Odemo mi da pojedemo nesto,uff kakav osecaj. Nikad lepsu i ukusniju hranu nisam u zivotu jeo. A tek ono sa curom,mmm. Bilo je jos puno dozivljaja. Sustina je da sam shvatio da nasa lepa biljcica nije onakva kakvom su je opisivali,zapravo skoro sve je suprotno. Od tada traje moja divna ljubav sa njom :spliff:

sep 2016.

#3
Dobrodoaao:thumb:

sep 2016.

#4
Welcome to the jungle :joint:
wuvuzelaAMBASADOR

sep 2016.

#5
welkommen drug
StipeZMAJ

sep 2016.

#6
Dobrodosao ;)
L0oDZMAJ

sep 2016.

#7
Djesi Miki :wave: A sta sa curom:cool23: Dosao dobro na :vutra:
t@maraZMAJ

sep 2016.

#8
Dobrodoaao :)

sep 2016.

#9
Najlepse hvala na dobrodoslici :) Hehehehe, pozz brate :joint2:

sep 2016.

#10
Oooo po eo si da otkrivaa ari naae arobne biljke,lepo lepo :) Sreno ako se odlu ia na uzgoj,tu smo da pomognemo gde zapne :)

sep 2016.

#11
Dobrodosao.:joint2: Ma kakva ovisnost, nema toga. :thumb::gled: A i cura skuzila prednosti vutre. Hehehe. ;)

sep 2016.

#12
Pozdrav Miki dobrodosao u svetu zelene carolije , u svetu u kome caruje bratstvo I jedinstvo.To je taj forum, sigurno si trazio na netu nesto lepo pa naleteo na :vutra:biceti jako zabavno peace.:joint2:
wuvuzelaAMBASADOR

sep 2016.

#13
nisam dugo bolje dobrodoalice uo nigdje :D:clap:::respect::vutra:
FeltLEGENDA

sep 2016.

#14
:thumb::wave:
hazeriZMAJ

sep 2016.

#15
:smoke:Dobrodosao na :vutra:
Mobi DikPOZNAVALAC

sep 2016.

#16
Auuuu ove e kakvo si oduaevljenje napravio ovde..., ovakav do ek nigde nisi mogao da do~ivia nego samo ovde. Ma na pravom si mestu. Nigde boljeg druatava neea nai nego ovde. }iveo ti nama i sreno ti bilo sa nama.

sep 2016.

#17
Hvala vam na toploj dobrodoslici i razumevanju, najbolji ste :vutra:
Mobi DikPOZNAVALAC

sep 2016.

#18
Jel ea krenuti sa grovanjem da ne puaia te uli arke...???

sep 2016.

#19
@Mobi Dik Svidja mi se ideja. Svakako moram jos da citam i ucim, jer ovaj sajt obiluje kvalitetnim informacijama kao retko koji. Bicu strpljiv i temeljan. Pozz :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se