VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Vozdra
LEGACY

Vozdra

10 odgovora680 pregleda
InfidelISTRAŽIVAČ

jul 2012.

#1
Davno se registrovao , ali dosad nikako nisam uputio ovaj formalni pozdrav. Vutricu pusim u BiH, tacnije u Sarajevu. Ove godine bio u Amsterdamu, pusio razne Hazeove, Amnesie, mjesavine Sative i Indice. Najveca greska je bila sto nisam kupio seed-ove u Amsterdamu, iako sam bio i u muzeju seedova, i iako se nazad preko granice prenjelo 10 g Silver Haze-a. Nakon svega ovoga imam zelju da krenem sa indoor growom, zbog ustede novca. Vozdricaaa :banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta:
BladeZMAJ

jul 2012.

#2
Uf frend prvi post a skraio si najbitnije pravilo vutra foruma..procitaj pravila pa onda nastavi...ponuda i potra~nja ne igraju na ovom forumu
TropicoLEGENDA

jul 2012.

#3
Pozdrav infidel, dobrodoaao ! @Blade Ja u njegovom postu ne vidim ni potraznju ni ponudu!
BladeZMAJ

jul 2012.

#4
Prepravio je post,u orginalu je pisalo da bi volio ako je moguce probati neato naae lude vutre i diskrecija zajamcena....pa nisam poludio jbg....:konjo
naturaPOZNAVALAC

jul 2012.

#5
bar nadam se da nisi mada svi znaju sta je nada
BladeZMAJ

jul 2012.

#6
Nije bilo ni ovog Vozdrica i tih bananica sto pleau...........:icon_question:.....ma nisam poludio siguran sam.....mada ako jesam znam koga cu okriviti za to i naplatiti....ali nisam ......

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se