LEGACY
Vozdra
10 odgovora680 pregleda
Infidel
ISTRAŽIVAČ58 REP5%
→ Entuzijasta
InfidelISTRAŽIVAČ
jul 2012.
jul 2012.#1
Davno se registrovao , ali dosad nikako nisam uputio ovaj formalni pozdrav.
Vutricu pusim u BiH, tacnije u Sarajevu. Ove godine bio u Amsterdamu, pusio razne Hazeove, Amnesie, mjesavine Sative i Indice.
Najveca greska je bila sto nisam kupio seed-ove u Amsterdamu, iako sam bio i u muzeju seedova, i iako se nazad preko granice prenjelo 10 g Silver Haze-a.
Nakon svega ovoga imam zelju da krenem sa indoor growom, zbog ustede novca.
Vozdricaaa :banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta:
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
jul 2012.
jul 2012.#2
Uf frend prvi post a skraio si najbitnije pravilo vutra foruma..procitaj pravila pa onda nastavi...ponuda i potra~nja ne igraju na ovom forumu
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
jul 2012.
jul 2012.#3
Pozdrav infidel, dobrodoaao !
@Blade
Ja u njegovom postu ne vidim ni potraznju ni ponudu!
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
jul 2012.
jul 2012.#4
Prepravio je post,u orginalu je pisalo da bi volio ako je moguce probati neato naae lude vutre i diskrecija zajamcena....pa nisam poludio jbg....:konjo
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
jul 2012.
1 / 6
jul 2012.
jul 2012.