LEGACY
Novi sam :D
47 odgovora3,793 pregleda
22 REP44%
→ Istraživač
jul 2013.
jul 2013.#1
Pozdrav svima, zovem se ******, zivim u Srbiji (grad nemam pojma xD), imam 20 godina, nigde ne radim posto nigde ni nisam trazio posao ako vas zanima...
Nego ja sam hteo da pitam jel vutra stetna za mene posto imam bronhitis? a zeleo bi da pocnem da duvam posto moji drugari kazu da je do jaja kad se duva... i molim vas iskreno mi recite da se posle ne tripujem kao moj drugar... lik se naduvo i poceo da trpa cigle u ranac, ja ga pitam "Sta to radis bre?", ovaj mi kaze "Brate cu da odletim ako ne stavim ovo na ledja, moji ako me vide da letim izbacice me iz kuce".
Pozz od Bad Copy (Tako se ovde potpisujem).
kljucpoljuc
ISTRAŽIVAČ61 REP7%
→ Entuzijasta
kljucpoljucISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#2
Dobro dosao :) Ja imam astmu vec 4-5 godina pusac sam nase biljke oko 2 godine i nista mi ne fali.. A to sto on ima takve tripove znam par ljudi koje kad su high pece ih glava upadaju u takve tripove, ali kao sto kazem tripovi, samo se istripujes, a i mozda se taj tvoj drugar srpdao sa tobom :P Ja ti kazem probaj, neces zazaliti :) Dobro dosao jos jednom :)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#7
:signs046: probaj pa ako ti bude baa smetalo,nemoj duvati ...dobrodoaao :)
ato se ti
e tripa,uvelike ovisi o tebi i naravno o druatvu oko tebe,hehe...opuateno sam
SoStoned
ENTUZIJASTA457 REP64%
→ Poznavalac
SoStonedENTUZIJASTA
jul 2013.
jul 2013.#10
Dobrodosao i lajk za nick :)
Evo ovdje smo malo raspravljali o "prvi put" pa pogledaj ako ti je volja,msm da ce ti pomoci -https://www.vutra.org/topic/2733-prvi-put/
Al fakat,cuj cigle u ruksak...pa nije na lsd-u nego na vutri.Teska lovacka.Moze biti furanje,ali tripovanje nikako.
rKj420
ZMAJ25.636 REP
rKj420ZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#12
verovatno se nahvato "zmajeva" ahhaha to su uglavnom strejteri koji bleje u sobici gde se cadi pa se naduvaju od dima,recnikom slenga "nahvato se zmajeva" :D ne brini tebra neces ti na vuji videti zmajeve osim ako ne gledas gokua i dragon ball :D ja sam video tomija i dzerija da se peglaju tiganjima tj kevu i sestru,al to je bila slajba...na vuji nista nisam nikad video za 10 godina osim vedrijih boja i dobro mesec mi se smejao par puta :D eto to je sve...rlx i uzivaj u dimu :)
SoStoned
ENTUZIJASTA457 REP64%
→ Poznavalac
SoStonedENTUZIJASTA
jul 2013.
jul 2013.#13
Tesko da ti imas 20 godina sa obzirom na koji nacin razmisljas.
Pa zato sto furaju,a ne tripuju.Nego hajde ti meni reci kako bi se ti ponasao da vidis jebenog zmaja,pegaza,minotaura i kojekakva mitska stvorenja?
Daj ohladi malo,uzivaj na forumu,druzi se sa ljudima,pomozi,zezaj se,opusteno samo.Mani se tih likova koji puse vutru a ne znaju ni zasto je puse.
Molim te bez takvih glupih postova kako od vutre halceve dobijas,ima naivnih ljudi koji bi to mogli procitati pa vutru svrstati u rang sa lsdom i slicnim halucinogenim drogama.
Jos jednom.Uzivaj u dobrom vutra raspolozenju.
Edit: eto vidis,u isto vrijeme postove pisali i isto ti objasnili ja i gospodin rakija_srb.
loop
AMBASADOR4.835 REP95%
→ Legenda
loopAMBASADOR
jul 2013.
jul 2013.#15
svi mi imamo po jednog takvog u druatvu...a neko i viae...
seam se,jedan lik u mojoj srednjoj,dali mu da puai eukaliptus-joa mu rekli "vutra prskana opijumom" (lol) a on je iaao po akoli i padao,i govorio "brate,kako sam se razvalio,samo haluciniram,svaata mi se privia" :D
pa onda,dve ortakinje,smarale me,ali ono,SMARALE,za vutru danima....i ja popi***m,i smotam im d~oint ISTOG duvana,rezultat- "jao,kako smo se razbile,jedva smo kui otiale.."
i tako...
isto da razjasnimo-evo linka ;)
http://en.wikipedia.org/wiki/Placebo
BlueberryKush
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
SoStoned
ENTUZIJASTA457 REP64%
→ Poznavalac
SoStonedENTUZIJASTA
jul 2013.
jul 2013.#18
Eh da sam barem poceo pusiti sa pravim "vutrasima" kao sto su mnogi sa ovog sajta...eeehhhh da sam
Mi volimo vutru,volimo duvati,volimo saditi i diviti se njezinoj ljepoti,volimo zelenu boju listova,njihov oblik i miris,volimo smolu sa hedova,pa volimo i jebenu truhlu sjemenku u paketu.
Nijedan od tih furaca se sigurno nece uclaniti na ovaj sajt.Zasto?Zato jer ne duva zbog sebe,nego bas zbog tog furanja i sigurno ste svjesni svi koji ste se uclanili da ste to uradili upravo jer ste hjeli nesto vise saznati o nama dragoj biljci,pa su se neki i zaljubili,dok to furaca ne zanima.
Jedino sto njega zanima jeste to kako ce sutra moci svima reci da je pusio vutru.Zamisli da debil dodje jaranu koji nikada nije pusio i isprica mu kako je morao cigle trpati u torbu da ne odleti.Pa ja mi se prvi sjebao i okrenuo ledja,stvorio sebi glupe predrasude u glavi i prosirio pricu kako mi se jaran istripovao.
Mislim da je "nasa biljka" upravo zbog takvih osoba na losem glasu.
Uzivajmo u ovoj manjini koju imamo ovdje na sajtu jer svi dijelimo istu ljubav :love001: :love001:
22 REP44%
→ Istraživač
jul 2013.
jul 2013.#19
Nisam ja nista rekao lose za vutru nego samo pitam da znam... Tesko da imam 20 godina? decko, to sto mi ne verujes to je tvoj problem a ne moj ;) i hvala na odgovoru.
Dete necemo sad da se vredjamo... i da uzmem da duvam travu kao isao bi da se kurcim sto sam duvao? zbog cega? da se ribe loze na mene? da mi govore "OO CAREEE"??? nisam klinac -.- hocu da probam travu samo zato sto sam cuo da je lepo dok si naduvan, da si smiren i bas te briga za sve... a to sto ti pricas tu za mene zaebo si se jako ;) puno pricas a malo znas teBra. pozzzzzzzzzzzzz
loop
AMBASADOR4.835 REP95%
→ Legenda
loopAMBASADOR
jul 2013.
jul 2013.#22
smirite se,revolveraai....
Bad Copy,polako,bez nervoze,moraa shvatiti da smo se nasluaali takvih (i sl.) pri
a,i po pravilu su to uvek pri
e ljudi koji nikad u ~ivotu d~oint nisu zapalili,i obi
no su maloletnici..samo lagano,svi smo ovde iz istih pobuda :) potreba i ostalo ;)
-WhiteWidoW-
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
jul 2013.
1 / 25
jul 2013.
sep 2013.