VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav ekipa
LEGACY

Pozdrav ekipa

10 odgovora1,043 pregleda
kekAMBASADOR

mar 2020.

#1
Jutro svima, ne mogu re i "dobro" nakon ovog sranja u Zg jutros, nadam se da ste svi ~ivi i zdravi. Uglavnom za forum znam sigurno ve jedno cca 10 god, i prije kad sam bio mlai sam ga i ea e pratio, meutim obveze te izbivanje iz hr su u inile svoje. Natjeran od strane loaih "trgovaca" koji te gledaju samo naguzit (ispri avam se na izrazu) odlu io sam probat i sa indoor. Ve sam stavio dnevnik, pa ako imate vremena bacite oko, te svaki komentar/kritika je dobro dosla, napominjem da nemam nikakvog iskustva od prije tako da jebiga sigurno e biti greaaka.

mar 2020.

#2
Welcome :wave::vutra:

mar 2020.

#3
Dobrodosao i sretno :thumb:
SvegapomaloAMBASADOR

mar 2020.

#4
Pozdrav forume:wave: Imam par growova iza sebe , polako u postat slike svojih cura , bude i koji dnevnik ,ajmo pomalo . Veselim se dru~enju ,Pozzz :banana_rasta::puuuh:::wave: Edit HAha i odma fulal Temu @jeGGer89 pozz , sry na spamu
jesamZMAJ

mar 2020.

#5
dobrodoali na :vutra:
kekAMBASADOR

mar 2020.

#6
Pozz :joint:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se