LEGACY
Pozdrav ekipa
10 odgovora1,043 pregleda
kek
AMBASADOR2.789 REP37%
→ Legenda
kekAMBASADOR
mar 2020.
mar 2020.#1
Jutro svima, ne mogu re
i "dobro" nakon ovog sranja u Zg jutros, nadam se da ste svi ~ivi i zdravi.
Uglavnom za forum znam sigurno ve
jedno cca 10 god, i prije kad sam bio mlai sam ga i
ea
e pratio, meutim obveze te izbivanje iz hr su u
inile svoje.
Natjeran od strane loaih "trgovaca" koji te gledaju samo naguzit (ispri
avam se na izrazu) odlu
io sam probat i sa indoor.
Ve sam stavio dnevnik, pa ako imate vremena bacite oko, te svaki komentar/kritika je dobro dosla, napominjem da nemam nikakvog iskustva od prije tako da jebiga sigurno
e biti greaaka.
Jednomsemora
ZMAJ70.323 REP
Svegapomalo
AMBASADOR2.341 REP24%
→ Legenda
SvegapomaloAMBASADOR
mar 2020.
mar 2020.#4
Pozdrav forume:wave:
Imam par growova iza sebe , polako u postat slike svojih cura , bude i koji dnevnik ,ajmo pomalo .
Veselim se dru~enju ,Pozzz :banana_rasta::puuuh:::wave:
Edit
HAha i odma fulal Temu
@jeGGer89 pozz , sry na spamu
mar 2020.
1 / 6
mar 2020.
mar 2020.