VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Đeste?!
LEGACY

Đeste?!

32 odgovora1,559 pregleda

sep 2012.

#1
Pozz ljudi, ajde i ja cu se predstvit, iako sam to napravio davno.. Inace "Nisam ja" ovdje.. I tako, bio sam na sljaci ovo ono.. prije toga uzeo 5 Laughing Budde i zabo po malo u zemljicu.. U zeljnom iscekivanju,da pogledam svoje bebe.. ( iskreno, mislio sam da od toga nema nista) Dolazim kuci, palim neku pljugu i upusim se ko krava.. Odlucim potrazit svoje zene.. Dolazim na mjesto nesree, zamisli.. ne vidim nista.. Zbunje je ogromno sve okolo mene, 2.5 metra.. jedva se probijam.. nakon par metara ( opcinjen paranojom ) Zastajem da malo spustim svu dreku okolo sebe,kao ono, lomljenje pod mojim nogama, suho granje.. Najedno,vidim vrhcinu koja viri iznad svog zbunja.. jebote.. Uplasim se, i prvo paranoja.. Dolazim do mjesta, vjerujem da ima 3.5 metra (nisam mogao dohvatit gornji vrh, nikako), stablo dole kao aaka.. I tu nadem i jednog pedera od metar, kojeg odma se em, kidam komad ~ene da vidim sta mi nudi.. Smrdi u pm, sativcina ko kua.. Zelena podosta, al morao sam.. peder se nije otvorio jos,na moju sreu, inace bilo bi svega, bio bi mnogo ljut.. uhvatila me i nikotinksa kriza al preso sam preko toga.. Dolazim sa komadom grane kuc, koju susim na monitoru,ono iza, na guzici.. bas je bio vruc.. Nakon nedugih 2 sata, skontam da ima sigurno, al ono.. Sigurno jos 1.5 mjesec do kraja.. samo.. bolesno izgleda.. sativa, buda..uh da, radi.. zabrijo sam.. Ugl poz, krepo mi profil.. Pozdrav svima, danas slikam :) I da, blejd respekt, bebe su ti odlicne :)
BladeZMAJ

sep 2012.

#2
o pa sretan povratak "nisam ja" aj nek si dobar..

sep 2012.

#3
i lozi neku fotku bro

sep 2012.

#4
Bas sam spomenuo da cu danas slikat, malo sam paranoican.. al ok

sep 2012.

#5
mani paranoje, pa nisi ti ;)

sep 2012.

#6
Da ti kazem gdje sam, razumio bi.. reu im da nisam ja :)
GedžaPOZNAVALAC

sep 2012.

#7
Zasto nemas avatar?

sep 2012.

#8
Haha, hvala gedza, sad ga kacim.. Onaj mi je profil u banani..thc :)

sep 2012.

#9
a sta je zapravo problem sa onim nalogom, jedna infrakcija ti je istekla, imas preko 100 likes, cemu sad ovo, javi se vutragenju pa resite problem
BladeZMAJ

sep 2012.

#10
potpisujem

sep 2012.

#11
Problem mi je, zaboravljeni pass, i zaboravljeni mail od profila.. tako da nemam nista sto mogu dokazat da mi je ono profil.. jbg
PraterAMBASADOR

sep 2012.

#12
Ista stvar je samnom bila, nije mi htio vratit account, zaboravio i mail i pass. Dobrodosao opet, i sretno u vracanju profila. :)
matiaAMBASADOR

sep 2012.

#13
Nek si nam se vratio i nek zi ~iv i zdrav :)
nenashPOZNAVALAC

sep 2012.

#14
Tek sad sam skont'o da si to ti.Pa e si drug? Dobro nam se vratio...

feb 2013.

#15
Ljudi da se javim..jos uvjek se aipu ovaj budha, 380 g je ispalo suhof, jako mi je zao ljudi sto vam nemam neke slike, al eto. naterala me situacija da odem u drugi dio zemlje hrvatske ali nisam zaboravio budu, koji je jako jako jako odlican... ipak mi je prvo brend sjeme, ali me iznenadio.. da ne opisujem high jer mi se neda, ljudi jeste zivi? inace, moj profil__ Nisam Ja- mislim da ga nikad necu moci povratit :( pozdrav svima, idem malo sad razgledatforum za ovo vrijeme koje me nije bilo :)
TropicoLEGENDA

feb 2013.

#16
Sram te bilo! Je da si odjeba forum ali odjebat skajpa ? hmmm hmmm a niti snimate vise ista...hehe...dobro doaa nazad a genju zamoli da ti preimenuje u NisamJa# ili tako nesto:bananica

feb 2013.

#17
trop si to ti? haha, sacu se malo angazujem, nisam imao vremena.. nova sredina i bla bla, a razgovarat cu s genjom da me opali nickom.. necu smaram vise, neka neko clozuje ovo

🔒 Ova tema je zaključana