LEGACY
Đeste?!
32 odgovora1,559 pregleda
18 REP36%
→ Istraživač
sep 2012.
sep 2012.#1
Pozz ljudi, ajde i ja cu se predstvit, iako sam to napravio davno.. Inace "Nisam ja" ovdje.. I tako, bio sam na sljaci ovo ono.. prije toga uzeo 5 Laughing Budde i zabo po malo u zemljicu.. U zeljnom iscekivanju,da pogledam svoje bebe.. ( iskreno, mislio sam da od toga nema nista) Dolazim kuci, palim neku pljugu i upusim se ko krava.. Odlucim potrazit svoje zene.. Dolazim na mjesto nesree, zamisli.. ne vidim nista.. Zbunje je ogromno sve okolo mene, 2.5 metra.. jedva se probijam.. nakon par metara ( opcinjen paranojom ) Zastajem da malo spustim svu dreku okolo sebe,kao ono, lomljenje pod mojim nogama, suho granje..
Najedno,vidim vrhcinu koja viri iznad svog zbunja.. jebote.. Uplasim se, i prvo paranoja.. Dolazim do mjesta, vjerujem da ima 3.5 metra (nisam mogao dohvatit gornji vrh, nikako), stablo dole kao aaka.. I tu nadem i jednog pedera od metar, kojeg odma se
em, kidam komad ~ene da vidim sta mi nudi.. Smrdi u pm, sativcina ko kua.. Zelena podosta, al morao sam..
peder se nije otvorio jos,na moju sreu, inace bilo bi svega, bio bi mnogo ljut..
uhvatila me i nikotinksa kriza al preso sam preko toga.. Dolazim sa komadom grane kuc, koju susim na monitoru,ono iza, na guzici.. bas je bio vruc.. Nakon nedugih 2 sata, skontam da ima sigurno, al ono.. Sigurno jos 1.5 mjesec do kraja..
samo.. bolesno izgleda..
sativa, buda..uh da, radi.. zabrijo sam.. Ugl poz, krepo mi profil.. Pozdrav svima, danas slikam :)
I da, blejd respekt, bebe su ti odlicne :)
18 REP36%
→ Istraživač
feb 2013.
feb 2013.#15
Ljudi da se javim..jos uvjek se aipu ovaj budha, 380 g je ispalo suhof, jako mi je zao ljudi sto vam nemam neke slike, al eto. naterala me situacija da odem u drugi dio zemlje hrvatske ali nisam zaboravio budu, koji je jako jako jako odlican... ipak mi je prvo brend sjeme, ali me iznenadio.. da ne opisujem high jer mi se neda, ljudi jeste zivi? inace, moj profil__ Nisam Ja- mislim da ga nikad necu moci povratit :(
pozdrav svima, idem malo sad razgledatforum za ovo vrijeme koje me nije bilo :)
🔒 Ova tema je zaključana
sep 2012.
1 / 17
sep 2012.
feb 2013.