LEGACY
Peace :)
12 odgovora827 pregleda
47 REP94%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#1
pozdrav svim aktivnim formurasima :) forum sam odavno nasao mislim da sam imao i nalog ali tada nisam
bio aktivan:)
ja sam do sada bio outdoor grower
od skoro planiram da pocnem svoj prvi grov na stedne cfl :) pa skupljam iformacije
:D tako nadam se da cu uskoro poceti i otvoricu dnevnik radi pomoci iskusnijih :D
jan 2014.
1 / 7
jan 2014.
jan 2014.