VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Peace :)
LEGACY

Peace :)

12 odgovora827 pregleda

jan 2014.

#1
pozdrav svim aktivnim formurasima :) forum sam odavno nasao mislim da sam imao i nalog ali tada nisam bio aktivan:) ja sam do sada bio outdoor grower od skoro planiram da pocnem svoj prvi grov na stedne cfl :) pa skupljam iformacije :D tako nadam se da cu uskoro poceti i otvoricu dnevnik radi pomoci iskusnijih :D
olidoboliLEGENDA

jan 2014.

#2
dobro nam doaao... :signs046:
Turf.POZNAVALAC

jan 2014.

#3
:signs046: Evo ti pa :read: malo :D https://vutra.org/forum/23-unutra%C5%A1nje-uzgajanje/

jan 2014.

#4
:signs046:
TarzanZMAJ

jan 2014.

#5
:signs046:
rKj420ZMAJ

jan 2014.

#6
:signs046:
VesperianENTUZIJASTA

jan 2014.

#7
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se