VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdav svima
LEGACY

Pozdav svima

18 odgovora1,389 pregleda
MrLakiAMBASADOR

avg 2010.

#1
Evo da se predstavim,ja sam Laki,iz centralne Srbije.Prvi put sam probao 98 god,svidelo mi se i od 99 sam krenuo aktivno da rolam :) Bavim se raznim sportovima ali rekreativno,trenirao sam fudbal,boks,streljastvo,basket,planinarim,obozavam prirodu i brzu voznju.Zivotni san da se odselim na Jamajku :) zadnje 3 godine aktivno sadim ali bez uspeha,pa sam resio da dodjem ovde jer vidim da se odlicno razumete,ima dosta informacija a i protivnik ste hemije kao i ja.Slucajno sam pretrazivao nesto po netu i naisao na ovaj forum.Pozdrav od Lakija
upitnik???LEGENDA

avg 2010.

#2
:wave::smoke18::smoke18::signs046::signs046::signs053:
NimphaISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#3
Dobrodoaao! :signs046:
MrLakiAMBASADOR

avg 2010.

#4
Hvala na dobrodoslici :)
MeskalitoLEGENDA

avg 2010.

#5
:thankyou: Hvala sto zahvaljujes

avg 2010.

#6
:signs046:
MauieWoowieISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#7
Welcome bro, imas li rizlu :icon_lol:
MrLakiAMBASADOR

sep 2010.

#8
Hehe imam naravno :) moje rizle su vase rizle ;)
SiDAMBASADOR

sep 2010.

#9
dobro nam doao MrLaki fino se provedi! Welcome to the Jungle!
MrLakiAMBASADOR

sep 2010.

#10
hvala Sid,citam vec par dana i samo mi je u glavi hps,cfl.... Jedva cekam uslove da pavim svoj box a do tad planiram :))

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se