VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozdrav !
LEGACY

pozdrav !

20 odgovora1,326 pregleda

mar 2012.

#1
pozdrav ljudi i administratori,evo da se predstavim kako treba...zovem se ivan imam 19 god tek sam poceo sa vanjskim uzgojem(skunk),~ivim u istri i pratim vas forum da proucim kako da svetu biljku odrzavam pa sam za sada amater i polako ucim i sretno vama...;)

mar 2012.

#2
Welcome! I ja sam nova pa se ve osjeam kao doma ;)
naturaPOZNAVALAC

mar 2012.

#3
dobrodosli oboje i srecno sa uzgojem
BladeZMAJ

mar 2012.

#4
Dobrodoalica novim lanovima,nadam se da ete postati vrijedni lanovi ovog foruma :icon_lol:

mar 2012.

#5
:signs046:

mar 2012.

#6
nadam se,takoder i ja ~elim nesto naucit u tome,pozdrav i vama...;)

mar 2012.

#7
Dobro nam doaao i jedan ljepi pozdrav iz Istre!
$DoLaR$POZNAVALAC

mar 2012.

#8
:b_stomp::signs046::b_bow:
matiaAMBASADOR

mar 2012.

#9
Dobrodoaao kaliper :signs046: ma i oni su ljudi a nisu tako ni loai :icon_lol:
AlikaENTUZIJASTA

mar 2012.

#10
:signs046:
artisticLEGENDA

mar 2012.

#11
welcome to the family :) osjeaj se k'o doma...malo je glupo ovo, jer vjerojatno i jesi doma hehehehehe ~ivio roo i sretno sa skankom :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se