LEGACY
pozdrav !
20 odgovora1,326 pregleda
36 REP72%
→ Istraživač
mar 2012.
mar 2012.#1
pozdrav ljudi i administratori,evo da se predstavim kako treba...zovem se ivan imam 19 god tek sam poceo sa vanjskim uzgojem(skunk),~ivim u istri i pratim vas forum da proucim kako da svetu biljku odrzavam pa sam za sada amater i polako ucim i sretno vama...;)
the Dreamer
LEGENDA5.861 REP9%
→ Zmaj
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
mar 2012.
mar 2012.#4
Dobrodoalica novim
lanovima,nadam se da
ete postati vrijedni
lanovi ovog foruma :icon_lol:
36 REP72%
→ Istraživač
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
$DoLaR$
POZNAVALAC1.344 REP83%
→ Ambasador
mar 2012.
1 / 11
mar 2012.
mar 2012.