LEGACY
Pozz svima!
38 odgovora1,380 pregleda
sea weed
ISTRAŽIVAČ71 REP14%
→ Entuzijasta
sea weedISTRAŽIVAČ
nov 2014.
nov 2014.#1
Dragi ljudi, pozdrav svima!
Evo ju
er se registrirao, ali pratim forum ve neko vrijeme. Ina
e moreplovac, a kad sam doma u~ivam u dobrom dimu. Nadam se napraviti svoj prvi grow uskoro jer dosta mi je tree razredne vutre od ovih kvazi dilercica, tako da sam joa uvijek u fazi skupljanja informacija.
Ve sam ih dosta skupio na ovom divnom forumu, tako da hvala svima ato dijelite svoje znanje o svima nam dragoj biljci.
Pozz svima!
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
nov 2014.
nov 2014.#6
Pa kada jednog dana smotas sopstvenu prvoklasnu i stanes na pramac, ima da letis kao Dikaprio u onom oskarovskom filmu!! :D
Dobrodosa ti nama.... ;)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
sea weed
ISTRAŽIVAČ71 REP14%
→ Entuzijasta
sea weedISTRAŽIVAČ
nov 2014.
nov 2014.#9
Hehehe, na brodu ne prakticiram zbog "blic" testova ali kad sam doma nadoknadjujem izgubljeno :)
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
nov 2014.
nov 2014.#12
Opa ima toga znaci?!
Znaju i ti kapetani na ladjama da su mornari uvek spremni za bocu ruma i mladu zenicu... ;)
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
RASTAMAN420
ENTUZIJASTA313 REP28%
→ Poznavalac
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
green poison
AMBASADOR4.937 REP98%
→ Legenda
nov 2014.
1 / 20
nov 2014.
nov 2014.