VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Easygoer says hello!
LEGACY

Easygoer says hello!

18 odgovora862 pregleda
EasygoerAMBASADOR

maj 2015.

#1
Pozdrav svim clanovima foruma, posebno starijim cije postove citam vec godinama. Gledam forum jedno 5-6 godina, odlucio sam da se registrujem tek sada jer u principu ne visim na forumima, suvise sam smoren bio za to na zalost. Tu je naravno i sveprisutna paranoja koju sam, nadam se, prevladao. Sve sam suprotno od korisnickog imena zadnjih par godina, a kanabis sve to menja tako da sam odlucio da ga malo ozbiljnije ukljucim u svakodnevni zivot. Palim povremeno od '96, ali bas retko, tipa par puta na godinu, nekad nisam po godinu i vise, uz par perioda intenzivnijeg pusenja od po par nedelja. Duvan ne pusim vec pet godina, posle decenije i po intenzivnog trovanja sa paklom-dve dnevno. Nisam nesto vican drogama, do sada samo kafa, duvan, alkohol, trava i shroomsi. Imam 34 god i druga sam generacija duvadzija u porodici, a i uzgajivaca (moj otac je gajio za svoje potrebe devedesetih) tako da dobijem par saveta.
L0oDZMAJ

maj 2015.

#2
Dobro dosao na :vutra: i ovde niko od nas nije vican drogama :) tako da si na pravom mestu ;)
jesamZMAJ

maj 2015.

#3
hellou i tebi, welcome
TarzanZMAJ

maj 2015.

#4
Tarzan says hello!! :)

maj 2015.

#5
[bez sadržaja]

maj 2015.

#6
hi

maj 2015.

#7
dobro dosao...

maj 2015.

#8
velk'oM na :vutra:
t@maraZMAJ

maj 2015.

#9
Hello :wave:
StipeZMAJ

maj 2015.

#10
Dobrodosao :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se