LEGACY
Caocao
12 odgovora631 pregleda
22 REP44%
→ Istraživač
jul 2012.
jul 2012.#1
Pozdrav svima,
Dolazim iz Srbije, 92. sam godiste, poceo sam da pusim pre 2-3 godine i tako to :)
Ako vas nesto zanima, vi pitajte :spcartman:
Zaboravih da kazem, nasao sam vas sajt tako sto sam guglao bongove :D
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
jul 2012.
jul 2012.#5
pozdrav momak.
btw. ja se nisam ni predstavila prije nego sam pochela postati paaa....evo prilike.
33 god.iz hrvatske.dugogodisnji stazh (evo ima 20 god.da sam u gir sa opijatima ) konzumacija svega i svachega + uzgoj zelenjave..tj.sa uzgojem sam prestala pred dosta godina..ali.kako je sada moguche nabaviti puuuno vishe toga za uzgoj....+meni bash i treba hobi ( stres/zhivot/posao/zdravlje)...pa reko...zashto ne (???) jer,sjecham se kakvo mi je zadovoljstvo biljka prichinjavala prije...ali,sada me pak interesira malo vishe sa zdravstvenog aspekta - medicinska marihuana-uzgoj-sorte-pripravci..
(iako ne radim u toj struci ,imam agro. obrazovanje...)
isprika momku shto sam mu uletila u temu (sorry momak)
toliko od mene.
jul 2012.
1 / 7
jul 2012.
jul 2012.