LEGACY
pozdrav braco i sestre
18 odgovora1,033 pregleda
hashishar
ENTUZIJASTA521 REP80%
→ Poznavalac
hashisharENTUZIJASTA
apr 2010.
apr 2010.#1
evo pa se i ja javih u nadi da cete me primiti u ovo ugodno drustvo..
inace imam 24god,iz slavonije sam,duvam samo u ugodnoj atmosferi s opustenom ekipom a ponekad i sam(najjace se naduvam kad sam sam...heh)..imam iza sebe 2 uspjesna outdoora i par bezuspjesnih..ugl. nadam se da cemo jedni drugima pomoci da napredujemo u svakom pogledu.. i jos nesto, ja sam elektrotehnicar sa smislom za izume(naravno vezane uz grow). pa ako nekom trebaju neke shemice nek se javi... pozrav
SADI,SU`I,MOTAJ, PU`I...:icon_lol:
hashishar
ENTUZIJASTA521 REP80%
→ Poznavalac
hashisharENTUZIJASTA
apr 2010.
apr 2010.#2
evo pa se i ja javih u nadi da cete me primiti u ovo ugodno drustvo..
inace imam 24god,iz slavonije sam,duvam samo u ugodnoj atmosferi s opustenom ekipom a ponekad i sam(najjace se naduvam kad sam sam...heh)..imam iza sebe 2 uspjesna outdoora i par bezuspjesnih..ugl. nadam se da cemo jedni drugima pomoci da napredujemo u svakom pogledu.. i jos nesto, ja sam elektrotehnicar sa smislom za izume(naravno vezane uz grow). pa ako nekom trebaju neke shemice nek se javi... pozrav
SADI,SU`I,MOTAJ, PU`I...:icon_lol:
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
apr 2010.
apr 2010.#7
:signs046::signs046::signs046:
Te~e ide u ravnici hehehehe............
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
apr 2010.
apr 2010.#8
:signs046::signs046::signs046:
Te~e ide u ravnici hehehehe............
apr 2010.
1 / 10
apr 2010.
apr 2010.