LEGACY
Pozdrav ekipi s foruma!
24 odgovora714 pregleda
wonka
POZNAVALAC1.393 REP88%
→ Ambasador
wonkaPOZNAVALAC
apr 2012.
apr 2012.#1
Klasi
na pri
a nekoga ko je obolio.
Bolest , surfanje na netu i eto online knjige znanja , bogami i iskustva.
Najgore mi je kad se izgubim na forumu, otovreno 100 tabova i nemam pojma gdje sam pro
itao neato ato mi treba baa u tom trenutku.
Radio sam par puta outdoor , i bilo je jako zanimljivo i pou
no a na kraju i jako zahvalno. Ulje nisam radio jer nisam pro
itao na ovom forumu niti nigdje drugdje da bi mi u mom slu
aju pomoglo ili olakaalo. Zato puaim dok sam ~iv.
A najvea terapija mi je dok gledam kako biljke rastu. Kako neato iz malog sjemena , uz tvoju brigu i pa~nju, naraste preko dva metra i miriae bolje nego iti jedan cvijet.
Sad u prestat jer bi ovako mogao dva dana.
Mir i veliki vrt iza kue Vam ~elim.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
SimasZg
AMBASADOR4.090 REP74%
→ Legenda
SimasZgAMBASADOR
apr 2012.
apr 2012.#6
Pozdrav Wonka :nana:
Sigurno ces pronaci na forumu sve ato te zanima, pogotovo u podforumu uzgoj..
Savjetujem ti ato viae
itanja i upijanja informacija prije growa, mi smo tu da ti pomognemo ako e zapne i da dobijea pokoji savjet
}elim ti dobrodoalicu na forumu i brzo ozdravljenje
orbit
LEGENDA6.687 REP17%
→ Zmaj
makisplit
AMBASADOR3.964 REP70%
→ Legenda
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
matia
AMBASADOR3.973 REP71%
→ Legenda
apr 2012.
1 / 13
apr 2012.
apr 2012.