LEGACY
Pozdrav!
30 odgovora2,215 pregleda
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#1
Cao!
Ja sam se vec usunjala u vas forum ali tek sad videh da imate i prostor za predstavljanje! To je zato sto ste mnoooogo veliki pa dok sve pogledam .... :)!
U svakom slucaju sve pohvale za sajt i za trud i naravno, PODRSKA!
Cini mi se da sam ja mozda malo starija od vecine ljudi na sajtu, negde sam na sredini cetvrte decenije, nadam se da to nije problem :oops: !
Inace nemam pojma kako sam vas nasla, bilo je to pre godinu dana, sad su mi bile potrebne neke informacije pa sam opet dosla i eto ....
Veliki pozdrav za sve
:D :D :D
Voluharica Mile
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
Voluharica MileISTRAŽIVAČ
nov 2006.
nov 2006.#2
Dobro dosla,nadam se da ces doci do novih korisnih informacija i pri tome se zabaviti.Uzivaj
0 REP0%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#3
dobro ti nama dosla,a sto se godina tice mogu ti samo reci da su :shock: ma salim se! :banana_skakutje:
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#4
Nisi jedina koja ima problem sa godinama :rasta: Ja sam mladji od tebe,ali ne mnogo.Zgazio sam trojku. ;)
:cool_smoking:
Dobro nam dosla
0 REP0%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#5
neka vas poli nas-drustvo kao i svako ostalo,godine nebitnee :D
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#6
Jaoooooo Green ma koju si trojku zgazio kad ti je avatar slika od pre samo 20 godina
:rofl:
Inace Summer night
kanehbosem
AMBASADOR1.914 REP12%
→ Legenda
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#9
HVALA svima na srdacnoj dobrodoslici :D :D :D !
Zaista prija naci se medju ljudima sa toliko pozitivne energije!!!
A sto se godina tice ja cu jos malo 34 pa ako sam najstarija `ajde da osnujemo SAVET STARACA, znate ono- mudraci!!!!! Sede kose i dugacke lule, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#11
Velkam! :)
btw - godine najèešæe ne predstavljaju ništa...ono što je uistinu bitno iz brojeva se ne može išèitati!
unknower
AMBASADOR2.158 REP19%
→ Legenda
unknowerAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#12
u bre ala si ti matoraaaaaaaa :rofl:
salim se...ali ovo sam mislio ozbiljno hahahhahaha
stvarno se salim
evo i ja cu jos malo ...
uh bre vec sam se zabrinuo kad pogledam koliko sam odmakao na numerickoj tastaturi...vec treci taster pritiskam za godine...auuuuuuu :shock:
:D
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
Rade
AMBASADOR2.723 REP35%
→ Legenda
RadeAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#14
Cao svima,zelim da vas pohvalim.Posao koji ste uradili do sada je stvarno zapanjujuc.Zelim vam da tako i nastavi te i naravno da mi pomognete kad mi bude potreban neki odgovor.
P.S. Nasao sam vas preko Google-a
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
Vuk_samotnjaKAMBASADOR
nov 2006.
nov 2006.#15
Pozdrav i tebi! Al' nemoj biti tako srame~ljiv, otvori posebnu temu samo za sebe i tamo nam se svima lijepo predstavi! Dobro nam doaao! :)
5 REP10%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#16
Rade je dosao na kaficu, nemojte da ga terate :wink: :D !
Pozdrav za Radeta i sve ostale!
nov 2006.
1 / 16
nov 2006.
nov 2006.