VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Zivo zdravo...Zeleo bih ukratko da ispricam kako sam vas nasao :D
LEGACY

Zivo zdravo...Zeleo bih ukratko da ispricam kako sam vas nasao :D

15 odgovora1,503 pregleda

sep 2013.

#1
Jednom sam se navario lepo i dobio paranoju od toga...Pa sam kasnije izucavao marihuanu na sve nacine...Nista nisam znao o njoj...I sad se pitam ja ko zna sta mi je diler stavio u travi...Mozda neka hemija pa sam bio paranoican..I sad ja guglam guglam...I padne mi na pamet kako diler stize do marihuane...Znam da je preprodaja jedan od osnovnih nacina..Ali neko to mora da proizvede na kraju krajeva..I ja krenem posto znam da je marihuana priroda ukucam na guglu..."Kako se uzgaja marihuana" i udjem na neki sajt tamo iscitam sve..Ali sve je bilo vezano za indoor i nista mi nije bilo jasno...Sem sijalica za osvetljenje...Kako cu ja da posadim marihuanu ako nemam nista?...Ne mogu da kazem abrakadabra oko saksije i da nikne a posle da joj dajem svetlost i vodu...Nego ja uzeh pa trazih trazih..I dodjoh ovde...Pocnem da citamo tamo vamo i vidim poruku koja je bila automatska poruka..Reko aj da procitam.Poruka bila u vezi mentora i ja sad dodjem do Dzek Sparouva...i vidim u mentorski kutak on izbacio neke linkove...Sad udjem tamo i vidim kako se uzgaja marihuana a vidim i da postoji neko seme...Aha..Gde da nadjem to seme? Pa vidim seedshop i skapiram...U nekim drzavama legalizovano pa se prodaje seme po volji a moze i da se naruci i legalno isporuci u srbiju...Rekoh ja to je to.PA trazi po seeds sopovima...pa citaj citaj..I tako ja dodjoh do vas i naucih veci deo o marihuani...Mada jos uvek nemam ni jedan uzgoj :D
TarzanZMAJ

sep 2013.

#2
ima vremena i za uzgoj prijatelju, dok se ne odlucis za taj pothvat samo citaj,,nece ti odmoci :D i dobrodoaao..

sep 2013.

#3
:signs046:
rKj420ZMAJ

sep 2013.

#4
:signs046:

sep 2013.

#5
Da mi nece odmoci u to sam siguran...Ali sam zabrinut zbog komsija...Ako osete neki miris ili znaju nesto o tome oni ce mozda proveriti preko zida sta se nalazi tamo...inace zid mi je visok 2,5m i on ako naviri mozda dodjem u susret sa policijom..A to nimalo nije naivna situacija...Inace ne bi nikom ni za zivu glavu rekao da gajim :) Hvala na dobrodoslici :) I tebi hvala :D
ivextremeISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#6
:signs046:
MornarPopajENTUZIJASTA

sep 2013.

#7
:signs046:

sep 2013.

#8
:signs046: :signs046:
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#9
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se