VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav svim uzgajacima
LEGACY

Pozdrav svim uzgajacima

24 odgovora1,000 pregleda

apr 2012.

#1
Veliki pozdrav svima.. Zelio bi prvo da pohvalim forum ideju i clanove na njemu super ste :D Vutru pusim vec oko 2 godine ali ove godine sam odlucio da pokusam uzgajati vani... Iscitao sam i dobro protumacio dosta tema i jos ih citam.. Ukoliko sta bude nejasno pitacu, nadam se dobrom druzenju i diskusijama sa svima vama.. :) :sick:
BladeZMAJ

apr 2012.

#2
}elim dobrodoalicu
GreenRyderLEGENDA

apr 2012.

#3
:signs046:

apr 2012.

#4
:signs046:
vutricISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#5
:signs046:
Star-FuckerISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#6
Dobro nam doael.....
makisplitAMBASADOR

apr 2012.

#7
:thewave:pozdrav i tebi! naoru~aj se strpljenjem:snooze:
artisticLEGENDA

apr 2012.

#8
:signs046:
CreativeLEGENDA

apr 2012.

#9
:signs046:

apr 2012.

#10
:signs046:
matiaAMBASADOR

apr 2012.

#11
Dobrodoaao i sretno u uzgoju :)

apr 2012.

#12
:bonappetit:

apr 2012.

#13
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se