LEGACY
Pozdrav svim uzgajacima
24 odgovora1,000 pregleda
13 REP26%
→ Istraživač
apr 2012.
apr 2012.#1
Veliki pozdrav svima.. Zelio bi prvo da pohvalim forum ideju i clanove na njemu super ste :D Vutru pusim vec oko 2 godine ali ove godine sam odlucio da pokusam uzgajati vani... Iscitao sam i dobro protumacio dosta tema i jos ih citam.. Ukoliko sta bude nejasno pitacu, nadam se dobrom druzenju i diskusijama sa svima vama.. :) :sick:
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
Star-Fucker
ISTRAŽIVAČ59 REP6%
→ Entuzijasta
makisplit
AMBASADOR3.964 REP70%
→ Legenda
matia
AMBASADOR3.973 REP71%
→ Legenda
Domaja the best
AMBASADOR3.360 REP53%
→ Legenda
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
apr 2012.
1 / 13
apr 2012.
apr 2012.