LEGACY
pozz svima
10 odgovora1,068 pregleda
13 REP26%
→ Istraživač
jan 2010.
jan 2010.#1
Pozz svim travarima na vutra forumu iz bjelovara :) cuo sam od frenda za ovaj site i odmah sam se dosao registrirat. Od kako samo se registrirao evo vec ima par sati samo citam postove i pogledo sam par dokumentaraca pa bi bilo vrijeme evo da se i predstavim. Evo onako ukratko ime mi je Petar, iz bjelovara sam i imam 20 god., drago mi je sto sam cuo za ovaj site nisam mislio da ima site i za nas travare :P
Ja bas i nemam neki veliki staz sto se tice konzumiranja tek oko godinu dana i ne bas toliko cesto jer mi je malo teze nabavit ovdje, no obozavam biljku cannabis i volio bih jedan dan posaditi svoju vlastitu ^^
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2010.
jan 2010.#3
Primjetio sam da ima sve vise ljudi koji otvoreno izjave ko su sta su i odakle su...hehe ko zna mozda se vremena mjenjaju. Kazne za pusenje su postale minijaturne i ja mislim da ce biti sve bolje. Dobrodosao!
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
jan 2010.
jan 2010.#5
Welcome :hippy:
p.s. to da je organizirati masovni prosvjed, da dodje ono par tisuca ljudi i lagano svi sjednu na trg u grupi i zapale po jedan masni :leafblunt:
Bas me zanima kako bi milicajci krenuli s uhicenjem 1000 ljudi :icon_lol:
jan 2010.
1 / 6
jan 2010.
jan 2010.