VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozz svima
LEGACY

pozz svima

10 odgovora1,068 pregleda

jan 2010.

#1
Pozz svim travarima na vutra forumu iz bjelovara :) cuo sam od frenda za ovaj site i odmah sam se dosao registrirat. Od kako samo se registrirao evo vec ima par sati samo citam postove i pogledo sam par dokumentaraca pa bi bilo vrijeme evo da se i predstavim. Evo onako ukratko ime mi je Petar, iz bjelovara sam i imam 20 god., drago mi je sto sam cuo za ovaj site nisam mislio da ima site i za nas travare :P Ja bas i nemam neki veliki staz sto se tice konzumiranja tek oko godinu dana i ne bas toliko cesto jer mi je malo teze nabavit ovdje, no obozavam biljku cannabis i volio bih jedan dan posaditi svoju vlastitu ^^

jan 2010.

#2
:signs046::heartbeat::watchplant:

jan 2010.

#3
Primjetio sam da ima sve vise ljudi koji otvoreno izjave ko su sta su i odakle su...hehe ko zna mozda se vremena mjenjaju. Kazne za pusenje su postale minijaturne i ja mislim da ce biti sve bolje. Dobrodosao!
MeskalitoLEGENDA

jan 2010.

#4
Stigo si na pravo mesto ! Welcome
He-ManLEGENDA

jan 2010.

#5
Welcome :hippy: p.s. to da je organizirati masovni prosvjed, da dodje ono par tisuca ljudi i lagano svi sjednu na trg u grupi i zapale po jedan masni :leafblunt: Bas me zanima kako bi milicajci krenuli s uhicenjem 1000 ljudi :icon_lol:

jan 2010.

#6
hvala svima :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se