VUTRA
ForumZajednicaKo ste?o/
LEGACY

o/

10 odgovora673 pregleda
ocusaditENTUZIJASTA

mar 2013.

#1
Pozdrav pozdrav ... evo nakon 30 postova tek sam sad naiaao na ovaj podforum. Za vutru.org znam odavno .... ali nikad se nisam registrirao,jer sam mislio da cu uvijek ostati mali konzument kojeg nezanima uzgoj. Unazad nekoliko godina ika je postala jako skupa ali i drugacija od one prije 10 godina kad sam, pocinjao pusit (ili vise, jebiga) uglavnom poceli se javljat neki novi izrazi skank, super gras ovo ono, pa te zanima malo sta je sta...i zasto te puca jace sad je moje znanje o nasoj biljci puno vece, a sa vama na ovom forumu moze biti samo vece i vece i vece a i nadam se svome doprinusu forumu i clanovima sam nick kaze Ocusadit i zaista ocu al trenutno nemam uvijete al polako ;) i da... 1 post sam blize chatu ;) haha
He-ManLEGENDA

mar 2013.

#2
o7

mar 2013.

#3
post po post i na chat ces doc aj dobro doso mada si vec prije doso ;)
FroggyLEGENDA

mar 2013.

#4
:signs046:

mar 2013.

#5
Dobrodoaao:) Reci mi samo u ata da promjenim naslov.
ocusaditENTUZIJASTA

mar 2013.

#6
ako " o/ " neodgovara kao naslov teme, promjeni u " Pozdrav o/ " ili "Pozdrav". :popworm:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se