LEGACY
o/
10 odgovora673 pregleda
ocusadit
ENTUZIJASTA284 REP21%
→ Poznavalac
ocusaditENTUZIJASTA
mar 2013.
mar 2013.#1
Pozdrav pozdrav ... evo nakon 30 postova tek sam sad naiaao na
ovaj podforum.
Za vutru.org znam odavno .... ali nikad se nisam registrirao,jer sam mislio da cu uvijek ostati mali konzument
kojeg nezanima uzgoj.
Unazad nekoliko godina ika je postala jako skupa ali i drugacija od one prije 10 godina kad sam, pocinjao pusit
(ili vise, jebiga)
uglavnom poceli se javljat neki novi izrazi skank, super gras ovo ono, pa te zanima malo sta je sta...i zasto te puca jace
sad je moje znanje o nasoj biljci puno vece, a sa vama na ovom forumu moze biti samo vece i vece i vece
a i nadam se svome doprinusu forumu i clanovima
sam nick kaze Ocusadit i zaista ocu al trenutno nemam uvijete al polako ;)
i da... 1 post sam blize chatu ;) haha
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
WEEDetixZMAJ
mar 2013.
mar 2013.#3
post po post i na chat ces doc aj dobro doso mada si vec prije doso ;)
Avantura
ZMAJ15.881 REP
mar 2013.
1 / 6
mar 2013.
mar 2013.