VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav od ljutog :D
LEGACY

Pozdrav od ljutog :D

29 odgovora1,116 pregleda

sep 2013.

#1
Pozdrav svima na forumu,sad ovako sreen je za svaku pohvalu. Ve du~e vreme vas anonimno itam,ima ovde jako talentovanih ljudi za biljku :) Ve 7 godina gajim ili paprike raznih vrsta pa e mi to valjda biti od koristi i za maru... :D PEACE!

sep 2013.

#2
Dobrodoaao.. :wave:

sep 2013.

#3
:signs046:
TarzanZMAJ

sep 2013.

#4
:signs046:
rKj420ZMAJ

sep 2013.

#5
:signs046:
HRraptorISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#6
:signs046:
HRraptorISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#7
:signs046:

sep 2013.

#8
:signs046: naravno da ce ti pomoci, samo udri, i jedno i drugo ;)
MornarPopajENTUZIJASTA

sep 2013.

#9
Dobrodosao. :wave: :bong7bp:

sep 2013.

#10
Evo za Bugija :D

sep 2013.

#11
evo i za chilija ;) malo cokolade

sep 2013.

#12
`ta je ovo, 7 pot ili chocolate habanero? :D

sep 2013.

#13
habanero
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#14
:signs046:
PurgerAMBASADOR

sep 2013.

#15
:signs046:

apr 2014.

#16
dali ovo pored velikog bonzai ilija imas i trapfly :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se