LEGACY
Pozdrav drugari
24 odgovora825 pregleda
20 REP40%
→ Istraživač
okt 2015.
okt 2015.#1
Pozdrav svima, ja cisto da se javim s' obzirom da sam nov na forumu. Naleteo sam na ovaj forum guglujuci klijanje i unutrasnji uzgoj. Uskoro spremam svoj prvi grow i nadam se da necete biti prestrogi ukoliko bude gresaka. Citao sam dosta po forumu i vidim da je ovde sve veselo i nadam se da ce tako jos dugo ostati. Toliko za pocetak od mene. Uzdravlje! :let:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
ČarlsBronsn
AMBASADOR2.228 REP21%
→ Legenda
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
okt 2015.
1 / 13
okt 2015.
okt 2015.