LEGACY
pozdrav svima!
40 odgovora1,634 pregleda
stara baba
POZNAVALAC1.005 REP45%
→ Ambasador
stara babaPOZNAVALAC
nov 2013.
nov 2013.#1
Evo ukratko
Iz Hrvatske sam,dimim ve 20 godina,s obzirom na inflaciju razmialjam da naem mentora.
naaao sam vas sasvim slu
ajno dok sam tra~io propaljiva
:rofl:
imate odli
nu ekipu :joint2: sve pohvale za sajt,LOL i to ve godinama traje???!!!
Zelenko63
ZMAJ136.643 REP
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
stara baba
POZNAVALAC1.005 REP45%
→ Ambasador
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Happy rabbit
AMBASADOR3.557 REP59%
→ Legenda
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
Turf.POZNAVALAC
nov 2013.
nov 2013.#12
:signs046:
Procitaj malo ovo https://www.vutra.org/page/articles.html/_/strane/pravilnik-vutra-organizacije-r56 :read: :thumb:
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
nov 2013.
nov 2013.#14
Policija napravi raciju i uhiti sve prostitutke u gradu. Bilo ih je tako puno da su neke morale
ekati u redu pred ulazom u stanicu da bi doale uale na sasluaanje kod de~urnog inspektora. Uto naie neka bakica i pita ato
ekaju. Jedna veli:
- Bakice, tu vam dijele se naran
e!
Bakica odlu
i isto stati u red. Kad doe pred de~urnog policajca on je za
ueno upita:
- Bakice, pa zar i vi!? `to e vama to treba?
A bakica odgovori:
- E, sinko, skinem protezu pa lagano cuclam!
:signs046: stara babo :)
stara baba
POZNAVALAC1.005 REP45%
→ Ambasador
Monster_Seed
ZMAJ21.998 REP
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
nov 2013.
nov 2013.#17
Da budemo precizni, pred kraj sledee godine punimo 10 godina. Moramo da napravimo neki spektakl za taj jubilej. Dobrodoaao!
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
nov 2013.
nov 2013.#19
Ne mogu da garantujem, ali sudei po genjovom i mom datumu registracije, bie da smo krenuli (zvani
no) 23.10.2004.
Imamo malo manje od godinu dana da organizujemo neato lepo za desetogodianjicu. :)
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
nov 2013.
nov 2013.#20
mislim da je bilo prije 2004 sve ali ajde kako vas volja :)
inace domen je regan ranije 6 oct
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
dec 2013.
dec 2013.#21
6. oktobar, ali koje godine...?
uostalom, pre prve instalacije foruma se ne ra
una... :P osim ako ne ra
unaa i yu otpor? xD
nov 2013.
1 / 21
nov 2013.
dec 2013.