VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozdrav svima!
LEGACY

pozdrav svima!

40 odgovora1,634 pregleda
stara babaPOZNAVALAC

nov 2013.

#1
Evo ukratko Iz Hrvatske sam,dimim ve 20 godina,s obzirom na inflaciju razmialjam da naem mentora. naaao sam vas sasvim slu ajno dok sam tra~io propaljiva :rofl: imate odli nu ekipu :joint2: sve pohvale za sajt,LOL i to ve godinama traje???!!!

nov 2013.

#2
:signs046:
TarzanZMAJ

nov 2013.

#3
pozdrav stara babo :signs046:

nov 2013.

#4
Dobra nam bila i :signs046: doala...bako... Xd

nov 2013.

#5
uite bakice.. :wave: :bananallama:
džafaISTRAŽIVAČ

nov 2013.

#6
Dobrodoaao.
jesamZMAJ

nov 2013.

#7
joa jedan welcome staroj babi :)
stara babaPOZNAVALAC

nov 2013.

#8
uf ato ste brzi,fala puno svima :respect:

nov 2013.

#9
brzo si i ti nasao mentora, i to dobrog :thumb:
Happy rabbitAMBASADOR

nov 2013.

#10
:signs046: stara baba. Daj kola a. :P

nov 2013.

#11
:signs046: dobro nam dosao,i sa srecom
Turf.POZNAVALAC

nov 2013.

#12
:signs046: Procitaj malo ovo https://www.vutra.org/page/articles.html/_/strane/pravilnik-vutra-organizacije-r56 :read: :thumb:
MornarPopajENTUZIJASTA

nov 2013.

#13
:signs046:

nov 2013.

#14
Policija napravi raciju i uhiti sve prostitutke u gradu. Bilo ih je tako puno da su neke morale ekati u redu pred ulazom u stanicu da bi doale uale na sasluaanje kod de~urnog inspektora. Uto naie neka bakica i pita ato ekaju. Jedna veli: - Bakice, tu vam dijele se naran e! Bakica odlu i isto stati u red. Kad doe pred de~urnog policajca on je za ueno upita: - Bakice, pa zar i vi!? `to e vama to treba? A bakica odgovori: - E, sinko, skinem protezu pa lagano cuclam! :signs046: stara babo :)
stara babaPOZNAVALAC

nov 2013.

#15
n1

nov 2013.

#16
:signs046: & :read: = :leafblunt: = :rasta1:

nov 2013.

#17
Da budemo precizni, pred kraj sledee godine punimo 10 godina. Moramo da napravimo neki spektakl za taj jubilej. Dobrodoaao!

nov 2013.

#18
ako ces da budes precizan, stavi tacan datum ;)

nov 2013.

#19
Ne mogu da garantujem, ali sudei po genjovom i mom datumu registracije, bie da smo krenuli (zvani no) 23.10.2004. Imamo malo manje od godinu dana da organizujemo neato lepo za desetogodianjicu. :)

nov 2013.

#20
mislim da je bilo prije 2004 sve ali ajde kako vas volja :) inace domen je regan ranije 6 oct

dec 2013.

#21
6. oktobar, ali koje godine...? uostalom, pre prve instalacije foruma se ne ra una... :P osim ako ne ra unaa i yu otpor? xD

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se