VUTRA
ForumZajednicaKo ste?malo mene....
LEGACY

malo mene....

46 odgovora2,669 pregleda

jul 2008.

#1
ae ovako...ime nije bitno zovite me shining....salim se... ima vremena saznacete... ja sam mali umetnik...i volim ono sto je tema sajta/4uma...bla bla...retko cu se ukljucivati u rasprave i tra la la...posto sam tu da citam...jos uvek idem u srednju i zanimljiva sam...volim da spavam,sanjam,leti,zivim,sanjam,jedem,sanjam....i medu sa kojim spavam...nisam udata,ni verena niti nesto slicno...dece nemam...kuckam iz dosadnog i mrtvog grada Kraljeva...volim da putujem...a nasla sam vas pomocu dredovi.info 4uma.....:respect: p&l
Kurblaj KanAMBASADOR

jul 2008.

#2
Dobrodoala i nemoj se sramiti pokazati nam malo svoje umjetnosti kakvog god oblika ona bila

jul 2008.

#3
bice bice....
wu-traENTUZIJASTA

jul 2008.

#4
dobro dosla shining :D uzivaj u forumu.... i to sto kaze shaman :D

jul 2008.

#5
hvala,hvala
FrulaENTUZIJASTA

jul 2008.

#6
dobrodosla na forum.. ke si busy na msnu stalno? :)

jul 2008.

#7
jbg...ucim matis :) ma tu sam ja....
doomerLEGENDA

jul 2008.

#8
otvorila ti temu aaa ajd super onda evo meni +1 post a tebi welcome : )

jul 2008.

#9
tnx...tih...ti to zbog postova ne zbog mene
elephant0rAMBASADOR

jul 2008.

#10
ma niije.. :heartbeat: mi tebe Hop +1:nana:

jul 2008.

#11
mene samo wu:heartbeat: smc....:icon_evil:
ultra'90ENTUZIJASTA

jul 2008.

#12
welcome:eyebrows:

jul 2008.

#13
:vb_whip: haj

jul 2008.

#14
Zivjela! :icon_biggrin:
RedShAMBASADOR

jul 2008.

#15
Whoooooooo +1

jul 2008.

#16
smrc:sad2:
gloss_zelenkyAMBASADOR

jul 2008.

#17
:baby::baby::baby:

jan 2009.

#18
zaboravili ste na mene......

jan 2009.

#19
aaaeee a mi se ubismo od atucanja :ludaci_lol: (+1)
FlegyPOZNAVALAC

jan 2009.

#20
dobro dosla.... evo i mene nakon krace pauze ipak dolazio sam sebi nakon pretresa murje :) poz svima :respect:

jan 2009.

#21
dobro

jan 2009.

#22
doala :icon_lol: :2flip: +2

jan 2009.

#23
nego kada mo~emo vieti malo tebe :ninja:sijalice naaa draga
FlegyPOZNAVALAC

jan 2009.

#24
decki polako pustite curu da dise :sun2:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se