LEGACY
malo mene....
46 odgovora2,669 pregleda
31 REP62%
→ Istraživač
jul 2008.
jul 2008.#1
ae ovako...ime nije bitno zovite me shining....salim se...
ima vremena saznacete...
ja sam mali umetnik...i volim ono sto je tema sajta/4uma...bla bla...retko cu se ukljucivati u rasprave i tra la la...posto sam tu da citam...jos uvek idem u srednju i zanimljiva sam...volim da spavam,sanjam,leti,zivim,sanjam,jedem,sanjam....i medu sa kojim spavam...nisam udata,ni verena niti nesto slicno...dece nemam...kuckam iz dosadnog i mrtvog grada Kraljeva...volim da putujem...a nasla sam vas pomocu dredovi.info 4uma.....:respect:
p&l
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
jul 2008.
jul 2008.#2
Dobrodoala i nemoj se sramiti pokazati nam malo svoje umjetnosti kakvog god oblika ona bila
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
jan 2009.
jan 2009.#23
nego kada mo~emo vieti malo tebe :ninja:sijalice naaa draga
jul 2008.
1 / 24
jul 2008.
jan 2009.