VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Zdravo dobri ljudi
LEGACY

Zdravo dobri ljudi

23 odgovora895 pregleda
Danilo993ENTUZIJASTA

sep 2013.

#1
Sportski pozdrav ZDRAVOOOO. Zovam se Danilo, imam 20 god. Totalno opusten, u slobodno vrijeme crtam (i na zidu) , dizajniram, radim pirografiju... i najvaznije degustiram sve sto mi je na dohvatu :D Sta mislim, PUSIM :D Majka priroda je cudo. BIH-R.Srpska. Preko internet pretrazivaca.
MornarPopajENTUZIJASTA

sep 2013.

#2
:signs046:

sep 2013.

#3
:signs046:

sep 2013.

#4
Sudeci po pozdravu, mora da si dzudista ili nesto slicno :) Dobrodosao Zdravooo!

sep 2013.

#5
daj papa, covek je umetnicka dusa ;)
Danilo993ENTUZIJASTA

sep 2013.

#6
Trenirao sam karate do 16 god :)
rKj420ZMAJ

sep 2013.

#7
:signs046:

sep 2013.

#8
Dobrodosao :signs040: :rofl:
TarzanZMAJ

sep 2013.

#9
:signs046:

sep 2013.

#10
Dobrodoaao :)

sep 2013.

#11
:signs046:
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#12
:signs046:
PurgerAMBASADOR

sep 2013.

#13
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se