VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav svim ljubiteljima majke prirode nase marice :D
LEGACY

Pozdrav svim ljubiteljima majke prirode nase marice :D

10 odgovora875 pregleda
SmehENTUZIJASTA

avg 2011.

#1
E ovako ja i moj bratic poceli smo da pusimo majku prirodu u 7 razredu zajjedno smo se bacili sad malo u uzgoj ovako cisto da imamo za sebe ! jer na ulici nema nista i puno drukera pocelo izlazit...tako svasta nest! postali smo jos jedno pitanje tamo u topic za sva pitanja...ZZzZzZz A bas bi se smejo ceo dan :D
ParazydPOZNAVALAC

avg 2011.

#2
Hahahaha, dobrodosao... Pravilnik je zakon!!!

avg 2011.

#3
Dobrodosa...

avg 2011.

#4
ajde kevice vam se nayebem slasno moderatori naci cete me vi mene moj qurac nesposobne debele gejcine evo ti i moja ip adresa smrade debeli 192.168.1.1 ako me nades ja ti i beznin platim pick@ li ti corava bas bi voleo da se sastanemo pa da popricamo u tri oka ima da ti ga izbusim srafcigerom mater li ti ***** mrtvu debele pick3tine do tipkanja...
T- H - CISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#5
a dobrodosa
crookrutniENTUZIJASTA

avg 2011.

#6
Hello !

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se