LEGACY
Pozdrav svim ljubiteljima majke prirode nase marice :D
10 odgovora875 pregleda
Smeh
ENTUZIJASTA221 REP5%
→ Poznavalac
SmehENTUZIJASTA
avg 2011.
avg 2011.#1
E ovako ja i moj bratic poceli smo da pusimo majku prirodu u 7 razredu zajjedno smo se bacili sad malo u uzgoj ovako cisto da imamo za sebe ! jer na ulici nema nista i puno drukera pocelo izlazit...tako svasta nest! postali smo jos jedno pitanje tamo u topic za sva pitanja...ZZzZzZz A bas bi se smejo ceo dan :D
Parazyd
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2011.
avg 2011.#4
ajde kevice vam se nayebem slasno moderatori
naci cete me vi mene moj qurac nesposobne debele gejcine
evo ti i moja ip adresa smrade debeli 192.168.1.1
ako me nades ja ti i beznin platim pick@ li ti corava
bas bi voleo da se sastanemo pa da popricamo u tri oka
ima da ti ga izbusim srafcigerom mater li ti ***** mrtvu
debele pick3tine do tipkanja...
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
avg 2011.
1 / 6
avg 2011.
avg 2011.