LEGACY
Novi clan :)
20 odgovora2,459 pregleda
10 REP20%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#1
Pa...
trazio sam po netu neke savete za uzgajanje magicnih pecurki i naleteo sam na vas.
Odusevio sam se kad sam video da sve mogu pronaci ili pitati "nase" ljude. Engleski znam ali ne dovoljno da razumem sve sta treba :)
0 REP0%
→ Istraživač
sep 2006.
sep 2006.#2
Ajd fino i ja sam od neki dan ovde.I vjeruj mi iznenadio sam se, a vidjeo sam ovde i ima neke moje stare raje.Hhehe ,super,super SVAKA VAM CAST MOMCI!!! :D
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
doors_of_perceptionAMBASADOR
sep 2006.
sep 2006.#4
Lijep pozdrav obojici i ~elim mnogo ugodnih Trenutaka na Vutra Forumu :D
0 REP0%
→ Istraživač
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#6
...a meni se nakon godinu dana javio "smokemashine_hr" i izmedju ostalog mi rekao da ima jednu tajnu... koja se nalazi ovdje. i ugodno se iznenadio. site je prva liga. mislim da to mogu reci nakon 12 godina ugodnog i blazenog iskustva u vutra-vodama.
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2006.
okt 2006.#7
Sto se desava sa njime? Nema ga u nasim vodama vise...
Mora da se prepa...stisla guza ko meduza...heh
pozdrav...
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
okt 2006.
okt 2006.#8
Aaaa genjo pa ti ne citas Admin deo foruma?! ccc bruko jedna,obavestio sam vas sta je sa covekom.Jao bre kad te ja :lupkanje:
21 REP42%
→ Istraživač
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
okt 2006.
okt 2006.#10
samo va molimo da obrisete noge...
dobrodosli... :afroman: :tjaos:
Kool King T
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
sep 2006.
1 / 11
sep 2006.
okt 2006.