VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Novi clan :)
LEGACY

Novi clan :)

20 odgovora2,459 pregleda

sep 2006.

#1
Pa... trazio sam po netu neke savete za uzgajanje magicnih pecurki i naleteo sam na vas. Odusevio sam se kad sam video da sve mogu pronaci ili pitati "nase" ljude. Engleski znam ali ne dovoljno da razumem sve sta treba :)

sep 2006.

#2
Ajd fino i ja sam od neki dan ovde.I vjeruj mi iznenadio sam se, a vidjeo sam ovde i ima neke moje stare raje.Hhehe ,super,super SVAKA VAM CAST MOMCI!!! :D

sep 2006.

#3
Dobrodoali, dobrodoali. U~ivajte! 8)

sep 2006.

#4
Lijep pozdrav obojici i ~elim mnogo ugodnih Trenutaka na Vutra Forumu :D

sep 2006.

#5
Ja sam googlao pa naleteo...I mogu vam reci,stvarno svaka cast...

okt 2006.

#6
...a meni se nakon godinu dana javio "smokemashine_hr" i izmedju ostalog mi rekao da ima jednu tajnu... koja se nalazi ovdje. i ugodno se iznenadio. site je prva liga. mislim da to mogu reci nakon 12 godina ugodnog i blazenog iskustva u vutra-vodama.

okt 2006.

#7
Sto se desava sa njime? Nema ga u nasim vodama vise... Mora da se prepa...stisla guza ko meduza...heh pozdrav...
GreenManAMBASADOR

okt 2006.

#8
Aaaa genjo pa ti ne citas Admin deo foruma?! ccc bruko jedna,obavestio sam vas sta je sa covekom.Jao bre kad te ja :lupkanje:

okt 2006.

#9
preporuceno da posjetim od prijateljice

okt 2006.

#10
samo va molimo da obrisete noge... dobrodosli... :afroman: :tjaos:
Kool King TENTUZIJASTA

okt 2006.

#11
dobro doali :dobrodoshao: :cool_smoking:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se