VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav
LEGACY

Pozdrav

14 odgovora1,212 pregleda

jun 2009.

#1
Evo novi sam na forumu.pusim oko 5mj. znam podosta o travi,ali nisam narkoman da se sporazumijemo odmah! to ja samo rekreativno.bavim se i sportom :D:dog_walk2:

jun 2009.

#2
b..b..borac h...h..hho....ea..a pa...papaju mo~da nisi narkoman ali si hleboman svaki dan jedea hleb ? hlebomanu jedan :vb_whip: nemoj sa nama mnogo da se dru~ia neki od nas puae svaki dan...psss....samo tiu dobrodoaao i dr~i se sporta reci drogane ne sluaaj onu staru odavno sam raskrstio sa uli nim bogom recite ne sportu bavite se drogom
DjerosimENTUZIJASTA

jun 2009.

#3
i ja se bavim sportom ali samo rekreativno:icon_lol: dobrodosao!!!
FlegyPOZNAVALAC

jun 2009.

#4
Balkan nemoj odma da stvaras pritisak na ljude pricekaj bar malo da se oslobode :sun2: Dobro doso Luka :sun2:

jun 2009.

#5
:common028::violent018:il puaia il nepuaia ?? pitanje je sad!! identicifirenzi zih bite??? Anto je majke mi nije Darinka ha-ha
LucidDreamAMBASADOR

jun 2009.

#6
jo soj tu madre...
FrulaENTUZIJASTA

jun 2009.

#7
ja neam pojma o cemu se prica ali luka, dobro doso i dobar osto :)

jun 2009.

#8
weljkom :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se