LEGACY
Pozdrav
14 odgovora1,212 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#1
Evo novi sam na forumu.pusim oko 5mj. znam podosta o travi,ali nisam narkoman da se sporazumijemo odmah! to ja samo rekreativno.bavim se i sportom :D:dog_walk2:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
jun 2009.
jun 2009.#2
b..b..borac h...h..hho....ea..a pa...papaju
mo~da nisi narkoman ali si hleboman
svaki dan jedea hleb ?
hlebomanu jedan :vb_whip:
nemoj sa nama mnogo da se dru~ia neki od nas puae svaki dan...psss....samo tiu
dobrodoaao i dr~i se sporta reci drogane
ne sluaaj onu staru
odavno sam raskrstio sa uli
nim bogom
recite ne sportu bavite se drogom
Djerosim
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
DjerosimENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#3
i ja se bavim sportom ali samo rekreativno:icon_lol: dobrodosao!!!
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#4
Balkan nemoj odma da stvaras pritisak na ljude pricekaj bar malo da se oslobode :sun2:
Dobro doso Luka :sun2:
14 REP28%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#5
:common028::violent018:il puaia il nepuaia ??
pitanje je sad!!
identicifirenzi zih bite???
Anto je majke mi nije Darinka ha-ha
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
Frula
ENTUZIJASTA481 REP70%
→ Poznavalac
FrulaENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#7
ja neam pojma o cemu se prica ali luka, dobro doso i dobar osto :)
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
jun 2009.
1 / 8
jun 2009.
jun 2009.