LEGACY
Pozdrav
22 odgovora960 pregleda
Scoot420
ENTUZIJASTA236 REP9%
→ Poznavalac
Scoot420ENTUZIJASTA
jun 2015.
jun 2015.#1
Pozdrav ljudi...U
lanio sam se na forum i nadam se da em0 se dobro slagati,izmjenjivati iskustva i da u poneato nau
iti od vas..,,,
E dqa i napravio sam ju
er profil na ime atani al sam krivo napiso mail,tako da nisam mogo poslat aktivacioni email..Pa ako mo~ete da izbriaete.hvala
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Stastopojo
AMBASADOR4.559 REP87%
→ Legenda
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
jun 2015.
jun 2015.#11
Ustvari ima, nalog je tu ali je neaktivan. A ko e se sad cimati da to izbriae? :joint:
jun 2015.
1 / 12
jun 2015.
jun 2015.