VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav
LEGACY

Pozdrav

22 odgovora960 pregleda
Scoot420ENTUZIJASTA

jun 2015.

#1
Pozdrav ljudi...U lanio sam se na forum i nadam se da em0 se dobro slagati,izmjenjivati iskustva i da u poneato nau iti od vas..,,, E dqa i napravio sam ju er profil na ime atani al sam krivo napiso mail,tako da nisam mogo poslat aktivacioni email..Pa ako mo~ete da izbriaete.hvala
StipeZMAJ

jun 2015.

#2
Dobrodosao :)
L0oDZMAJ

jun 2015.

#3
Dobrodosao :wave:

jun 2015.

#5
dobrodoaao na :vutra:
t@maraZMAJ

jun 2015.

#6
Dobrodoaao :)
StastopojoAMBASADOR

jun 2015.

#7
Dobrodosao :)

jun 2015.

#8
nema sta da izbrisemo ako nisi aktivirao nalog ;) welcome

jun 2015.

#9
dobrodosao:)

jun 2015.

#10
welcome...

jun 2015.

#11
Ustvari ima, nalog je tu ali je neaktivan. A ko e se sad cimati da to izbriae? :joint:

jun 2015.

#12
mozda se mogu cimati admini, moderatori ne vide da postoji clan sa nickom atani

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se