LEGACY
ejjjyyyy
12 odgovora981 pregleda
19 REP38%
→ Istraživač
dec 2012.
dec 2012.#1
Cao ja sam Len i ~ivim na istarskom poluotoku imam punoljetne godine,ina
e duvam svaki dan vec nekih 6,7 godina,zavraio sam akolu napuaen,promjenio sam dosta poslova napuaen,
zaradio sam pare napusen i zaljubio se par puta takoer napuaen...ina
e najbolja pizza se radi ako je majstor napuaen.
tra~io sam
arobne gljive na netu i naletio na ovo mjesto i tako mi je drago aaljem vam svima jedan veliki pozdrav.
Ina
e jako volim biljke
Fascinira me alkemia
Zapraauju mi nebo svaki dan i ja puaim travu i nesramim se priznati jer bi se oni trebali sramiti samih sebe.
Treba u proljee zasadit cjelu obalnu stranu velebita,ko e znat:P
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
dec 2012.
dec 2012.#2
tako je :) ko ih je*e :)
i samo ti pusi i nek te nebude sram :)
:signs046:
natura
POZNAVALAC919 REP35%
→ Ambasador
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
dec 2012.
dec 2012.#4
Welcome Len :thumb:
Proavrljaj malo po forumu, za sve ato te zanima vjerovatno ve postoji odgovor. =)
A ako ga nema ili se baa ne snalazia iz prve, slobodno se javi u neku od postojeih srodnih tema.
Ina
e za gljive i ostale prirodne psihoaktivne supstance sko
i na naa sestrinski forum The Majka - https://www.themajka.com/
p.s. baci oko i na pravila foruma, za svaki slu
aj ;)
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
dec 2012.
dec 2012.#5
Uspio si sve napuaen to je dobro znati :icon_mrgreen:
dobrodoaao :signs046:
dite_splita
AMBASADOR3.830 REP67%
→ Legenda
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
dec 2012.
dec 2012.#7
dobrodoshao Len..
( josh jedan istrijan..koliko ih/nas ima ovdje ? ! ? )
dec 2012.
1 / 7
dec 2012.
dec 2012.