LEGACY
Ja nisam Andjeo
55 odgovora3,806 pregleda
mala MARINA
ENTUZIJASTA434 REP59%
→ Poznavalac
mala MARINAENTUZIJASTA
jun 2015.
jun 2015.#1
Pozdrav svima,ja sam Marina,27 god,okolina Beograda.
Pratim vas ve oko 2 god. i evo resih da se i ja pridruzim ovoj veseloj druzini.
Vutru sam probala jos s pocetka srednje skole i jos uvek je koristim,nekad manje nekad vise,sve zavisi u kakvom sam zivotnom periodu.Bilo je tu i par pauza ali najduza je bila nekih godinu i po,ostale se ne racunaju jer su bile suvise kratke.
Retko pijem,trudim se da zivim zdravo,ovo mi je 6-ta godina kako sam vegeterijanac.
Do ove godine nisam gajila ali sam bila upoznata sa detaljima uzgoja uglavmom sa ovog foruma sto se tice teorije i imam nesto prakticnog znanja koje mi je ostalo od bivseg decka.
Toliko za sad,mozda krenem dnevnik,mada neverujem jer sam vec imala neke probleme na sajtu a i mislim da je vec kasno za dnevnik posto su stare oko 2 meseca.
U svakom slucaju znam da ste vi tu ako nesto zaskripi.
Vutragenjo
ZMAJ39.539 REP
Maksimilijan2
LEGENDA6.605 REP16%
→ Zmaj
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
mala MARINA
ENTUZIJASTA434 REP59%
→ Poznavalac
mala MARINAENTUZIJASTA
jun 2015.
jun 2015.#16
Zblonzinjo
AMBASADOR2.611 REP32%
→ Legenda
ZblonzinjoAMBASADOR
jun 2015.
jun 2015.#19
:upiii::upiii:
Da su valjale ne bi joj bio bivsi..
"Nemojte pisati u mno~ini i spominjati druge (frend i ja, prijatelj, kolega, ortak... mi, nama, naae... ), forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe. Ne prikazujte na forumu fotke tuih biljaka ve samo svojih."
Btw. Dobro dosla, pamet u glavu i sretno..
ganjarolerica
LEGENDA5.650 REP7%
→ Zmaj
mala MARINA
ENTUZIJASTA434 REP59%
→ Poznavalac
mala MARINAENTUZIJASTA
jun 2015.
jun 2015.#24
U nedelju idem na sajt pa ce biti fotki.Najverovatnije cu da otvorim dnevnik do tad pa cemo tamo da nastavimo druzenje.:skot::
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
jun 2015.
jun 2015.#25
naljutili ste veterana.. nije zajebancia!! u pravu je..eyessss: tako jedan
lan isto kao da e samo nediljon obilazit, .. sad apdejta 3x tjedno.. ;) JK, samo opuateno..
i tema ti je dobra, btw.. svidit e se lopu~ama! :lol::D :vozdra:
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
Travuljica
ISTRAŽIVAČ81 REP21%
→ Entuzijasta
Ed Rosenthal
AMBASADOR2.347 REP24%
→ Legenda
jun 2015.
1 / 29
jun 2015.
jul 2015.