LEGACY
wac ap ?
32 odgovora2,162 pregleda
ganjastylebabe
ISTRAŽIVAČ71 REP14%
→ Entuzijasta
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
ganjastylebabe
ISTRAŽIVAČ71 REP14%
→ Entuzijasta
ganjastylebabeISTRAŽIVAČ
apr 2014.
apr 2014.#5
mala sala cao svima kako ste mi ovih dana? Pratim dugo forum procitao sam sve sto se moze procitati ali nikad nije dovoljno :D so why i cant post a theme in the diary section it says that i cant post a theme.. i have grow on my own and i would like to start a diary can someone help me?
Izvinjavam se na ne profesionalnosti... Pronasao sam gde da otvorim temu.. Tnx anyway
RollingUp
ISTRAŽIVAČ116 REP44%
→ Entuzijasta
RollingUpISTRAŽIVAČ
apr 2014.
apr 2014.#6
Uvjek dijelis kritike a? nemozes lepo rec coveku da se predstavi,posto djelis non stop negativna misljenja po forumu evo jedno misljenje o tebi prijatelju,mislim da si bahat,pravis se prepametan jer sjedis iza kompa i drk*s po ovom forumu,mislim da bi kao neko ko pusi ganju ili ti marihuanu previse nabrijan da tolko ser*a po drugima (da me nebi slucajno kritizirao jer nisam naveo neko bolje prihvaceno ime meu drustvom da sam neuk,glup ilitiga uli
ar s kojim si ti prepametan imat posla)mislim da djelujes JAKO loae na nove
lanove ovog foruma,da ti bolje objasnim,ODBIJA` sve nove clanove svojim ponasanjem,i moje misljenje je da takvi ljudi ko ti ne zasluzuju mjesto moderatora(izvini super moderator),e da izvinite visosti ako sam sta slucajno pogrijesio u pravopisu,nisam savrsen ko ti,Dobrodosao ganjastyle ;D!
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
apr 2014.
apr 2014.#7
ostavicu tvoju pricu drugima da procene, a ganja nek procita ovo iz 2004. god. https://vutra.org/topic/13-predstavite-se-vutra-forumu/ a mogao bi i ti, da vidis kako je zamisljena tema
ganjastylebabe
ISTRAŽIVAČ71 REP14%
→ Entuzijasta
ganjastylebabeISTRAŽIVAČ
apr 2014.
apr 2014.#8
It rly doesnt mather only important think is to grow your own marihuana and use it for the right purpose :P
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
apr 2014.
apr 2014.#10
ata pri
aa ti rollingup :slapping: jedno 20neg oma :punch2:
anyway.. :signs046:
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
apr 2014.
apr 2014.#13
:signs046: i sta ne pises na nasem jeziku ako si odavdje lol ,,,Englez wannabe :icon_neutral: :icon_confused:
stara baba
POZNAVALAC1.005 REP45%
→ Ambasador
stara babaPOZNAVALAC
apr 2014.
apr 2014.#14
al su ljudi neato tanki sa ~ivcima lately.
Pozz novi
lan!
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
kobasicat0rLEGENDA
apr 2014.
apr 2014.#15
Da nam nije powera, ko zna u ata bi se ovaj forum pretvorio. A ti ato ih on odbija, takvi nam uglavnom i ne trebaju.
Enivej, dobrodoalica novom
lanu! :)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
apr 2014.
1 / 17
apr 2014.
apr 2014.