VUTRA
ForumZajednicaKo ste?wac ap ?
LEGACY

wac ap ?

32 odgovora2,162 pregleda
ganjastylebabeISTRAŽIVAČ

apr 2014.

#1
Kiss the sky babe tell me how u feel???? :smoke18:

apr 2014.

#2
toliko o tebi... u najkracem, a

apr 2014.

#3
:signs046:
ganjastylebabeISTRAŽIVAČ

apr 2014.

#5
mala sala cao svima kako ste mi ovih dana? Pratim dugo forum procitao sam sve sto se moze procitati ali nikad nije dovoljno :D so why i cant post a theme in the diary section it says that i cant post a theme.. i have grow on my own and i would like to start a diary can someone help me? Izvinjavam se na ne profesionalnosti... Pronasao sam gde da otvorim temu.. Tnx anyway
RollingUpISTRAŽIVAČ

apr 2014.

#6
Uvjek dijelis kritike a? nemozes lepo rec coveku da se predstavi,posto djelis non stop negativna misljenja po forumu evo jedno misljenje o tebi prijatelju,mislim da si bahat,pravis se prepametan jer sjedis iza kompa i drk*s po ovom forumu,mislim da bi kao neko ko pusi ganju ili ti marihuanu previse nabrijan da tolko ser*a po drugima (da me nebi slucajno kritizirao jer nisam naveo neko bolje prihvaceno ime meu drustvom da sam neuk,glup ilitiga uli ar s kojim si ti prepametan imat posla)mislim da djelujes JAKO loae na nove lanove ovog foruma,da ti bolje objasnim,ODBIJA` sve nove clanove svojim ponasanjem,i moje misljenje je da takvi ljudi ko ti ne zasluzuju mjesto moderatora(izvini super moderator),e da izvinite visosti ako sam sta slucajno pogrijesio u pravopisu,nisam savrsen ko ti,Dobrodosao ganjastyle ;D!

apr 2014.

#7
ostavicu tvoju pricu drugima da procene, a ganja nek procita ovo iz 2004. god. https://vutra.org/topic/13-predstavite-se-vutra-forumu/ a mogao bi i ti, da vidis kako je zamisljena tema
ganjastylebabeISTRAŽIVAČ

apr 2014.

#8
It rly doesnt mather only important think is to grow your own marihuana and use it for the right purpose :P

apr 2014.

#9
tako je, vazno je da se razumemo ;)

apr 2014.

#10
ata pri aa ti rollingup :slapping: jedno 20neg oma :punch2: anyway.. :signs046:
Turf.POZNAVALAC

apr 2014.

#11
Hahahaha dobrog dilera imas izgleda..hahaha P.S. Welcome :)
TarzanZMAJ

apr 2014.

#13
:signs046: i sta ne pises na nasem jeziku ako si odavdje lol ,,,Englez wannabe :icon_neutral: :icon_confused:
stara babaPOZNAVALAC

apr 2014.

#14
al su ljudi neato tanki sa ~ivcima lately. Pozz novi lan!

apr 2014.

#15
Da nam nije powera, ko zna u ata bi se ovaj forum pretvorio. A ti ato ih on odbija, takvi nam uglavnom i ne trebaju. Enivej, dobrodoalica novom lanu! :)
StipeZMAJ

apr 2014.

#16
bok

apr 2014.

#17
sunce sija ko' tepsija mene vata depresija :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se