VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozdrav
LEGACY

pozdrav

10 odgovora974 pregleda

jun 2010.

#1
da se predstavim zovu me jiva dolazim iz Hrvatske okolica Karlovca, imam 30 godina, naaao sam vas tako da sam upisao u google marihuana he.. maricu sve rijee puaim, jer tako je to valjda kako idu godine od tebe se o ekuje da se "uozbiljia", dignea kredit, o~enia i napumpaa par djece da i oni jednoga dana dignu kredit, za arani krug masovne hipnoze... rego sam se na forum iz razloga ato sam atovatelj svete bilj ice, i radujem se dru~enju i nadam se sklapanju poznanstva tako da viae ne budem pale sam na svijetu u svojoj generaciji i sredini toliko od mene pozdrav svima!
PunxerENTUZIJASTA

jun 2010.

#2
Pa dobrodoaao nam :)
MagnetinISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#3
:signs046::chef2:
CannabeastISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#4
pozdrav matori
SvetilistPOZNAVALAC

jun 2010.

#5
:thumb::signs046::spliff:
Z&NZMAJ

jun 2010.

#6
[bez sadržaja]

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se