LEGACY
Yoo
22 odgovora961 pregleda
29 REP58%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#1
Pozdrav :D
Iz Srbije sam, bavim se outdoor uzgajanjem, pa sam dosao da prikupim par podataka.
Forum mi se svideo zato sto se svima pomogne u problemima i imaju svi podatci za outdoor uzgajanje
Drugar mi je pokazao forum, ja sam mislio da ne postoji ovako nesto ali vidim da postoji :D
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#2
:signs046: koliko dugo se bavis outdoorom
https://vutra.org/topic/10131-pravilnik/
29 REP58%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#5
Lose jbg, tada nisam imao pojma nista oko outdoor sadjenja, pa sam pitao ortaka i on mi rekao da vamo ima sve, nadam se da ce ova godina bit bolja :)
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#7
dobrodoshao i bolje se snasao...
sljedeci outdoor ce biti 300% bolji..imas ekipu mentora na forumu..imas dnevnike...imas masu korisnih tema...i nema razloga/opravdanja..da slijedeci grow ne rasturis... ( samo..nebi me cudilo da se,u medjuvremenu,ne napalis i na indoor )
sretno..
Turf.
POZNAVALAC1.006 REP45%
→ Ambasador
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
jan 2014.
1 / 12
jan 2014.
jan 2014.