VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Yoo
LEGACY

Yoo

22 odgovora961 pregleda

jan 2014.

#1
Pozdrav :D Iz Srbije sam, bavim se outdoor uzgajanjem, pa sam dosao da prikupim par podataka. Forum mi se svideo zato sto se svima pomogne u problemima i imaju svi podatci za outdoor uzgajanje Drugar mi je pokazao forum, ja sam mislio da ne postoji ovako nesto ali vidim da postoji :D

jan 2014.

#2
:signs046: koliko dugo se bavis outdoorom https://vutra.org/topic/10131-pravilnik/

jan 2014.

#3
Prosle godine u maju sam poceo

jan 2014.

#4
znaci jedan grow, i kako si prosao

jan 2014.

#5
Lose jbg, tada nisam imao pojma nista oko outdoor sadjenja, pa sam pitao ortaka i on mi rekao da vamo ima sve, nadam se da ce ova godina bit bolja :)

jan 2014.

#6
:signs046: i pozdrav za ortaka koji airi dobru re :)

jan 2014.

#7
dobrodoshao i bolje se snasao... sljedeci outdoor ce biti 300% bolji..imas ekipu mentora na forumu..imas dnevnike...imas masu korisnih tema...i nema razloga/opravdanja..da slijedeci grow ne rasturis... ( samo..nebi me cudilo da se,u medjuvremenu,ne napalis i na indoor ) sretno..
ZmijaENTUZIJASTA

jan 2014.

#8
:signs046:
Turf.POZNAVALAC

jan 2014.

#9
:smoke18: :signs046: :smoke18:

jan 2014.

#10
:signs046:
Vu ing.POZNAVALAC

jan 2014.

#11
Pozdrav zemljace i puno uspeha u agrarnom usavrsavanju :icon_smile: . Evo u to ime odo da raspalim jedan iz moje "baste"

jan 2014.

#12
Hvala svima :) Hahahahahaha care, uvek se nadje razlog :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se