LEGACY
Pozz :D
14 odgovora904 pregleda
9 REP18%
→ Istraživač
dec 2010.
dec 2010.#1
eh ovako, najprije pozdrav svim clanovima foruma :icon_lol:
ja sam iz sarajevaj, inace frizerka, hobija nemam (osim ako se u to ne racuna siljenje :icon_smile:)
travu pusim jer uzivam u tom osjecaju :icon_cool:
ugl. prijavila sam se jer ima puno zanimljivih stvari i dobrih savjeta (iako sam i prije dolazila na forum da procitam ponesto sto me zanima)
nezz sta bi jos trebala dodat al mislim da je to dovoljno :icon_biggrin:
pozz jos jednom :wave:
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
dec 2010.
1 / 8
dec 2010.
dec 2010.