LEGACY
Pozdrav od Petra ...
22 odgovora1,061 pregleda
Goranmaster
ISTRAŽIVAČ87 REP25%
→ Entuzijasta
GoranmasterISTRAŽIVAČ
sep 2011.
sep 2011.#1
Zdravo, ja sam Petar Milivojevic. Zivim Brckom gde sam i posadio svoj prvi mali snop biljkica, koje se nalaze nedaleko od moje kuce na jednoj njivi od Mileta Petrovica a on jos nezna to :eyebrows: Pronasao sam vas tako sto su mi vas preporucili drugovi Mirko i Slavko. Oni su braca i gaje vec odavno ovu nasu svetu biljku :) . Kada sam ih pitao za upute, prije nego sto su mi prodali sjemenke, rekli su mi da odem na vas sajt i da su se tako i oni usavrsili. Eto, drago mi je bilo...pozdrav :)
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
crookrutniENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#3
O
ito nisi pro
itao pravila foruma , tebi i sli
nima treba odmah trajni ban uvalit .
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
sep 2011.
sep 2011.#4
kaj ste napali
ovjeka, pa to je sprda
ina.. Mirko i Slavko, Mile Petrovi :rofl:
a osobno njegovo ime je vjerovatno izmislio :icon_lol:
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
imenjak
ENTUZIJASTA577 REP94%
→ Poznavalac
imenjakENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#6
hahahha, dobrodoaao, pa sigurno se
ova zove goran poato mu je nik, a ovo ostalo je izmialjeno..
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
xxrobixxAMBASADOR
sep 2011.
sep 2011.#7
:signs046::signs046::signs046::signs046::signs046::signs046::signs046::signs046::signs046::signs046::signs046:
sharp
LEGENDA12.842 REP78%
→ Zmaj
sharpLEGENDA
sep 2011.
sep 2011.#8
:signs046:reci "prijateljima" da se sjeme daje a ne prodaje, ili ne ...:signs046:
$DoLaR$
POZNAVALAC1.344 REP83%
→ Ambasador
$DoLaR$POZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#9
tebi i takvim ko ti bi trebalo banat zauvijek.....kaj ste svi turbo ozbiljni na vutri...pa niste doktori canabiasa jebate......
derataur
POZNAVALAC684 REP9%
→ Ambasador
derataurPOZNAVALAC
sep 2011.
sep 2011.#10
:b_evil:nemoj covjeka odmah napadat...pa nije on kriv sto mu treba malo duze da shvati :b_evil:
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
crookrutniENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#11
Gle DoLaRs ja sam samo pro
itao pravilnik i dr~im se tih pravila . Koja ka~u : pisanje u jednini , ne spominjanje imena i drugih osoba , bez ponude i potra~nje na ovom portalu jer je zabranjeno kaznenim zakonima u svim dr~avama ove regije i na kraju maloljetnicima zabranjen pristup .
Ja ta pravila nisam napisao ve osniva
ovog portala i njegovi moderatori , lijepo piae tko god prekrai pravilo da e ga se banirati .
Ja sa svojim godinama i sijedim u glavi ~elim bit ozbiljan , jesam za fleksibilnost i aalu .
Smatram da je to mjesto na brutal oftopicu i joa par topica sa glazbom a i na chatu se skupi dobra ekipa pa se aali .
Sad odi na vrh stranice i ispod loga od vutre ti ovo piae :
Dobrodoali na Marihuana Druatvo. Ne tra~imo ime, prezime i adresu. Kad ste po
eli puaiti,
ime se bavite itd.
🔒 Ova tema je zaključana
sep 2011.
1 / 12
sep 2011.
sep 2011.