LEGACY
hej hej
10 odgovora1,275 pregleda
paket_trave
ISTRAŽIVAČ73 REP15%
→ Entuzijasta
paket_traveISTRAŽIVAČ
avg 2013.
avg 2013.#1
Zdravo drugari,ja sam registrovan ovde od januara 2012,od tad nisam ni ulazio na forum i evo sad naletih slucajno i vidim pravo mocno je ovde pa reko da se predstavim i to :P :D
Ugl zovem se M**** 17 god,pusim svaki dan,ko nesta se bavim muzikom al slabo,skolujem se i tako pozz svima :D
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
avg 2013.
avg 2013.#2
Pa kad si toliko dugo tu ato nepro
ita bar pravilnik koji ka~e:
"15. Maloljetnicima je zabranjeno u
estvovanje u diskusijama na forumu.
Svatko tko tvrdi ili se dozna da je maloljetan bit e upozoren i banovan s foruma."
Tako da dobro nam doaao i joa br~e otiaao :wave: , pa se vratio punoljetan :icon_wink:
JuicyJ
ISTRAŽIVAČ154 REP69%
→ Entuzijasta
JuicyJISTRAŽIVAČ
avg 2013.
avg 2013.#3
Dobrodoaao brate, al jbg, sve isto ato No Joke ka~e :D ... Napuni 18 pa ea bit joa "dobrodoaliji" :D
24 REP48%
→ Istraživač
avg 2013.
avg 2013.#4
Hahaha dobrodoaao, ali bilo bii bolje da si taj 17 pretvorio bar u 18, moras lagat ovdje ako si maloljetan hahah :signs046: :signs046: :signs046: :signs046:
🔒 Ova tema je zaključana
avg 2013.
1 / 6
avg 2013.
avg 2013.