LEGACY
Rijeka
28 odgovora2,694 pregleda
nodi
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
nodiISTRAŽIVAČ
jun 2008.
jun 2008.#1
Pozdrav ljudi...
Evo iz rijeke sam, imam 20 god i puaim oko 5 god...
a frend mi je rekao za vaa sajt
UNDERCOVER
POZNAVALAC913 REP35%
→ Ambasador
UNDERCOVERPOZNAVALAC
jun 2008.
jun 2008.#2
odli
no... puno ea nau
it na ovom sajtu!!! vrlo edukativno!! pozz
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
ultra'90
ENTUZIJASTA281 REP20%
→ Poznavalac
b r a i n c h i p
AMBASADOR3.453 REP56%
→ Legenda
fĿőШ∆S┬eЯ
AMBASADOR1.900 REP11%
→ Legenda
fĿőШ∆S┬eЯAMBASADOR
jun 2008.
jun 2008.#6
PoZz..ae briai te rasto
ine iz lokacije podhitno!!
nije nikako pametno
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jun 2008.
jun 2008.#7
I ja mislim...stvarno nema potrebe da znamo dje zivite. Mozda cak izbrisem opciju lokacija ccc kako to prije nisam uradio :crash:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
0 REP0%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#12
ma samo se zajebavam.. bilo bi predobro da neki miting napravimo u ri, pivica malo popricamo?! sta mislite o ideji
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
jan 2009.
jan 2009.#13
Kako bi se prepoznali, karanfil u reveru ?
Reality check, niko normalan ne pomialja na javne sastanke, pogotovo ako na iste poziva novi
lan.
Mo~da da probaa na forumu uzgajiva
a tratin
ica ?
🔒 Ova tema je zaključana
jun 2008.
1 / 15
jun 2008.
maj 2015.