LEGACY
Zdravo trubaši!!!
18 odgovora1,006 pregleda
ChronicSmoke
ISTRAŽIVAČ55 REP3%
→ Entuzijasta
ChronicSmokeISTRAŽIVAČ
mar 2012.
mar 2012.#1
Pozdrav svima, dugo ve pratim forum pa se i ja za~elio registrirat, a ponajviae radi toga ato me ~ivciralo kada bi mi pisalo da se moraa registrirat da gledaa neke teme!! :D `alim se, eto puaim ve 4 godine "eju" i nau
io sam neato i o uzgoju, preko ovoga foruma i dalje na netu, tako da mo~da mogu i ja neato pametno rei.
Nisam ja
ENTUZIJASTA404 REP51%
→ Poznavalac
Dr.Chronic
ENTUZIJASTA406 REP52%
→ Poznavalac
Domaja the best
AMBASADOR3.360 REP53%
→ Legenda
mar 2012.
1 / 10
mar 2012.
apr 2012.