LEGACY
Pozzz svima
10 odgovora905 pregleda
jahachmagle
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
jahachmagleENTUZIJASTA
nov 2013.
nov 2013.#1
Zravo ljudi evo i od mene par rijeci . Nisam aktivni pusac matihuane zapalim svakih 5-15 dana , prvi put sam zapalio prije 7-8 mjeseci. Bavim se servisiranjem racunara i ostalog hardveraja. Cuo sam da je sa ulice trava nekvalitetna i da vlastitim trudom uzgojena ima daleko bolji kvalitet te sam odlucio malo pitati visu silu (Google) dali zna ista o tome i prvi rezultat bila je vutra.org. Tada sam na netu nasao ovaj forum i odlucio da odradim jedan grow cisto iz znatizelje , nekako mi je izazov uzgojiti nesto svoje i sam cin uzgoja mi je interesantniji od pusenja. Gledati kako nesto raste a sto je vasih ruku djeloje nesto stvarno odlicno. Imam par drugara koji cesce vare pa ih planiram pocastiti za novu godinu , svakom po paketic sa masnicom :) Prije sam imao dosta kriticno misljenje o ljudim koji konzumiraju marihuanu , ali najvise zahvaljujuci ovom forumu uspio sam razbiti sav stereotip da je marihuana droga kao i kokain , heroin i ostala zla , takodje sam se uvjerio da trava ne navodi ljude na nasilje kriminal ili nesto slicno , vec suprotno spuca te neka dobrota u pm .... Zivim u zapadnom djelu Bosne (Republike Srpske). Mislim da je ovaj forum jedna od najbolji stari na netu. Takodje veliki pozdrav za administraciju sajta koji su nam omogucili ovako nesto. Eto toliko od mene .
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
nov 2013.
nov 2013.#2
dobrodosao, i ako vec nisi poceo s growom nista od cascenja za novu godinu :D ne ide to bas tako brzo heheh,poz
jahachmagle
ENTUZIJASTA261 REP15%
→ Poznavalac
jahachmagleENTUZIJASTA
nov 2013.
nov 2013.#3
grow je vec 60 dana u vege 5 kmada su prisle 1m ako bog da na 120 cm cvjetanje :) tri biljke Critical mass vec mjesec i jace u cvjetanu tako da ce ipak biti :)
s0va
AMBASADOR1.697 REP6%
→ Legenda
s0vaAMBASADOR
nov 2013.
nov 2013.#4
Stavi neke slike grow-a, sta koristis od lampi? I da, dobrodosao! :smoke18:
nov 2013.
1 / 6
nov 2013.
nov 2013.