VUTRA
ForumZajednicaKo ste?google
LEGACY

google

64 odgovora6,025 pregleda
marijuana loverENTUZIJASTA

okt 2006.

#1
ja sam ovaj forum nasao na googleu,ustvari stranicu vutra.com i zelio sam se malo vise informirati jer imam malu biljkic za koju bih zelio da naraste
BeyondLEGENDA

okt 2006.

#2
Dobrodošao, na ovom forumu æeš naèi skoro sve o uzgoju, samo treba puno èitati.
#3
ja sam takoder naso preko google-a. nemam biljku, al bi htjeo imat :twisted: samo neznam kako bi to objasnio starcima :cry:
Ras TafariPOZNAVALAC

okt 2006.

#4
Jednostavno je zasadi, i kada malo naraste pitat cete jeli to marihuana, ti reci da je i to je to, neboj se nishta ti se nemoze desiti ako su ti roditelji normalni, i generacija 1960 ili negdje tako onda ih posalji na vutra.org i tamo im pokazi korist od trave i to je to, tako sam ja

okt 2006.

#5
ja sam vas isto našla prek googlea u želji da se registriram na neki forum gdje æe se prièati samo o vutri...èini se da sam ga našla

okt 2006.

#6
googlao za travom na naaim stranicama .
Kool King TENTUZIJASTA

okt 2006.

#7
dobro doali

jul 2007.

#8
nasao sam vas preko poznanika koji mi je preporucio stranicu radi uzgoja biljke koju sam zasadio na balkonu u stanu(strogi centar grada):thankyou::leafblunt:.
kanehbosemAMBASADOR

jul 2007.

#9
welcome u centar broda :)heeh:sun2:
Jim MorrisonISTRAŽIVAČ

jul 2007.

#10
zdraaaaaaaaaavvvvvvooooooooooooooooo

avg 2007.

#11
yeah, moj prvi post :) aaah,da, almighty google, trazila nes u vezi gljiva i evo me tu :) :) :) nda. aj uzivajte, citamo se.... :* * *

avg 2007.

#12
welcome :)
wannabeshaman1POZNAVALAC

avg 2007.

#13
ja sam tra~i salviu u hrvatskoj... :181:
LucidDreamAMBASADOR

avg 2007.

#14
Ortak je trazio nesto o vutri i naso sajt i rekao mi ga je,medjutim ja samprimetio forum i ulogovao se...welcome rookies....peace & respect

avg 2007.

#15
e da i ja overim prvi post, i ja vas nadjo preko googla josh davno (ima 3 godine ako pamtim dobro) i evo odluchih da se i ja registrujem i malo trujem okolo :sun2:

avg 2007.

#16
kaneh mi reko za ovaj sajt. zaprao ja i kaneh smo dvije osobe iste li nosti:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
ja0ENTUZIJASTA

avg 2007.

#17
ili stavi biljku kod maminog cvijeca da zaljeva pa kad te pita sto je to ti reci da je to grcka perunika kao sto je moj frend reko.
#18
dobardan, naaao sam vas preko gugla, tra~ei korisne linkove za novopokrenuti blog "Ministarstvo marihuanarstva". Radi se o svakodnevnim zapisima o ~ivotu s konopljom. Stvar je u za etku al bie nam drago ako nas s vremena na vrijeme posjetite na http://marihuanarstvo.blogspot.com sve najbolje, jahi

sep 2007.

#19
A da ti po nea da piaea za legalizacija.org? :) Samo ideja, treba i ostali da se slo~e ;)
#20
zahvaljujem na pozivu da se pridru~im ovoj plemenitoj inicijativi--evo gledam kako mi ego bubri! na~alost, vrijeme me trenutno gazi i nisam siguran da se mogu posvetiti i marihuanarstvo blogu i pisanju na vutra.org. dakako, nemam niata protiv da se sadr~aj s marihuanarstva ovdje linka/preuzima ili ata god. ja sam siguran da emo mi na blogu komentirat i linkat i vutru i legalizaciju jer smo jednostavno dio iste pri e. kad razmislim, ne ini mi se loae da sli nih sajtova ima viae, pa neka, ehm, cvjeta 1000 cvjetova, a (virtualna) aktivisti ka mre~a neka raste. ko ata ka~e narod, zajedno smo ja i. prijateljski pozdrav jahi

sep 2007.

#21
Google...sasvim slu ajno i neplanirano...a tako je i najbolje :sun2:

sep 2007.

#22
mislim da nije bitno kako sam vas nasao vec da sam vas nasao i da cu rado prijateljima dati link za ovaj site :sick:

okt 2007.

#23
google keywords: zagreb skunk ;) pozdrav ljudima dobre volje
elephant0rAMBASADOR

okt 2007.

#24
Hahha.. dobra.. Kako prica kruzi.. poznanik moj je zasadio biljku na otoku u bakin vrt i reko joj da mu to zalijeva citavo ljeto jer mu je to projekt za faks :rofl:

okt 2007.

#25
Inace i ja sam ga prek gugla nasao nakon kaj mi je frend rekao da ima tamo "neka" stranica o marihuani i zelenilu. Btw. svrljam po forumu vec duze. pozz svima
extranoizeENTUZIJASTA

jan 2008.

#26
pozz svima ja sam nea guglao o salviji :icon_smile: i evo me na vutri
nekoPOZNAVALAC

jan 2008.

#27
Preko Googla. Dosadilo mi da pusim los lebac, pa reko' da sam odgajim neki kvalitet, i eto me na vutra.org Od kada pusim? Pa poprilicno odavno, nekih 15 godina :)

jan 2008.

#28
guglo ka golub, tra~io neku ekipu zajebanu i bie da je naoh ;-) :vb_wave:
G e r o n i m OENTUZIJASTA

jan 2008.

#29
dobrodoaao na forum!:spliff:
marijuana loverENTUZIJASTA

jan 2008.

#30
dobro dosli obojica tj svi dobro dosli

jan 2008.

#31
evo i ja nesto malo guglao i naletio na ovaj forum.... pozdrav:respect:
LucidDreamAMBASADOR

jan 2008.

#32
Welcome...:goldmaryjane:
BlacknessISTRAŽIVAČ

jan 2008.

#33
Pozz, evo i ja preko gugla ;) Evo bash smoto 17 cm oju hehe i naletim na vas :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se