VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav ljudi
LEGACY

Pozdrav ljudi

14 odgovora745 pregleda
klipanISTRAŽIVAČ

sep 2019.

#1
Ne zelim bas da pricam kako sam nasao al pretrazivac mi je izbacio pa ko veli aj da vidim sta se tu desava i nadjem predivnu zajednicu ljudi koji poznaju biljku srecniju od deteline sa 4 lista :) sve u svemu bavim se biciklizmom rekreativno, ne peglam igrice prestao sam otkrio sam bajs :) i mogu vam reci da je lepo spustiti se nizbrdo malo vecom brzinom nego inace. Petljam malo i sa kompovima, imam zanatsku proizvodnju. Uglavnom drago mi je da sam clan ovako jedne divne organizacije
BadiZMAJ

sep 2019.

#2
Dobrodoaao :wave::spliff:
likfrikLEGENDA

sep 2019.

#3
ljepo, ovjek sa interesovanjem. welcomen. tu as. :razvaljen::

sep 2019.

#4
:thumb:

sep 2019.

#5
dobrodosao :vutra:
StipeZMAJ

sep 2019.

#6
:wave:

sep 2019.

#7
A sta ces tek lijepog jos otkriti na :vutra: Herzlich Willkommen :thumb:
klipanISTRAŽIVAČ

sep 2019.

#8
vec sam ponesto naucio a sve lepo sto otkrijem bice verovatno od znanja pokupljenog odavde :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se