LEGACY
Oleee!!
16 odgovora637 pregleda
22 REP44%
→ Istraživač
mar 2012.
mar 2012.#1
Pozdrav ekipa!!
Novi... i odma zasro...
Sad tek vidim da sam mo~da promaail temu di se predstaviti treba... sori ljudi...
Bok svima i hvala svima na svemu... i... molim moduse i admine da presele ono moje koje nije tamo gdje bi trebalo biti tamo gdje bi trebalo biti!
Hvala i sori!
:)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
22 REP44%
→ Istraživač
apr 2012.
apr 2012.#7
hvala na dobrodoalici!! Sve divna i krasna ekipa tu! Neverovatno! :b_jump:
mar 2012.
1 / 9
mar 2012.
apr 2012.