VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Oleee!!
LEGACY

Oleee!!

16 odgovora637 pregleda

mar 2012.

#1
Pozdrav ekipa!! Novi... i odma zasro... Sad tek vidim da sam mo~da promaail temu di se predstaviti treba... sori ljudi... Bok svima i hvala svima na svemu... i... molim moduse i admine da presele ono moje koje nije tamo gdje bi trebalo biti tamo gdje bi trebalo biti! Hvala i sori! :)

mar 2012.

#2
:signs046:

mar 2012.

#3
:signs046:
matiaAMBASADOR

mar 2012.

#4
Pozdrav i tebi, dobrodoaao :)
BladeZMAJ

mar 2012.

#5
Hellooooooo

mar 2012.

#6
[bez sadržaja]

apr 2012.

#7
hvala na dobrodoalici!! Sve divna i krasna ekipa tu! Neverovatno! :b_jump:

apr 2012.

#8
:signs046:
MarcoPoloLEGENDA

apr 2012.

#9
dobro nam dosao prijatelju

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se