LEGACY
Pozdrav svima.
16 odgovora1,108 pregleda
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
xxrobixxAMBASADOR
sep 2010.
sep 2010.#1
Pozdrav!
Zovem se Roberto i imam punih 18 godina (skoro 19). Nikada nisam htio napisati post na forumu baa zbog tih godina (Ne ~elim da me se smatra glupim i neozbiljnim klincem :)). Ina
e ~ivim u slavoniji i prvi put sam probao vutru prije malo viae od godinu dana. Tek prije ljeta sam po
eo aktivno puait, pratit forum, gledat dokumentarce i tako dalje. Jako puno sam nau
io na forumu, pogotovo o uzgoju, sljedei tjedan u to probati primjeniti u praksi(otvorit u topic kad bude vrijeme za to). Uzgajati sam se odlu
io zbog nepristupa
nosti vutre u mom kraju i zato ato mi je dosta pronala~enja dilera i puaenja svakakvih a
ava. Prvi grow(indoor) u po
eti sa nepoznatim sjemenkama baa te neke obi
ne ganje, a onda kad savladam neke osnovne stvari, mislim naru
iti prave sjemenke. Nadam se dobroj dobrodoalici :)
btw, ~elim zahvaliti svim
lanovima foruma koji piau korisne postove, da njih nema, vjerojatno mi se ~ivot nebi promjenio na bolje, jer od kad puaim, vidim neke stvari koje nisam prije vidio. :wave:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2010.
sep 2010.#2
Napisa ti ovo fino...ko' da imaa 29 a ne skoro, 19 :).
Budi pozdravljen i dobro doaao.
Samo naprijed...:sun2:
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
Nimpha
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
sep 2010.
1 / 9
sep 2010.
okt 2010.