VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav svima.
LEGACY

Pozdrav svima.

16 odgovora1,108 pregleda
xxrobixxAMBASADOR

sep 2010.

#1
Pozdrav! Zovem se Roberto i imam punih 18 godina (skoro 19). Nikada nisam htio napisati post na forumu baa zbog tih godina (Ne ~elim da me se smatra glupim i neozbiljnim klincem :)). Ina e ~ivim u slavoniji i prvi put sam probao vutru prije malo viae od godinu dana. Tek prije ljeta sam po eo aktivno puait, pratit forum, gledat dokumentarce i tako dalje. Jako puno sam nau io na forumu, pogotovo o uzgoju, sljedei tjedan u to probati primjeniti u praksi(otvorit u topic kad bude vrijeme za to). Uzgajati sam se odlu io zbog nepristupa nosti vutre u mom kraju i zato ato mi je dosta pronala~enja dilera i puaenja svakakvih a ava. Prvi grow(indoor) u po eti sa nepoznatim sjemenkama baa te neke obi ne ganje, a onda kad savladam neke osnovne stvari, mislim naru iti prave sjemenke. Nadam se dobroj dobrodoalici :) btw, ~elim zahvaliti svim lanovima foruma koji piau korisne postove, da njih nema, vjerojatno mi se ~ivot nebi promjenio na bolje, jer od kad puaim, vidim neke stvari koje nisam prije vidio. :wave:

sep 2010.

#2
Napisa ti ovo fino...ko' da imaa 29 a ne skoro, 19 :). Budi pozdravljen i dobro doaao. Samo naprijed...:sun2:

sep 2010.

#3
:signs046::newbie:

sep 2010.

#4
Dobrodosao putnice broj 11!
SiDAMBASADOR

sep 2010.

#5
dobro nam doao...
MeskalitoLEGENDA

sep 2010.

#6
Welcome putniche !

sep 2010.

#7
dobro nam stigo :spliff:
NimphaISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#8
:signs046: Dobrodoalica! :icon_smile:
xxrobixxAMBASADOR

okt 2010.

#9
Hvala svima :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se