LEGACY
Pozdrav od krtice
34 odgovora1,613 pregleda
The Krle
ZMAJ32.120 REP
The KrleZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#1
Pozdrav svima.Novi sam na forumu a nasao sam vas preko googla.Trazio sam neki nas forum vezano za kanabis.Spremam svoj novi tj drugi grow pa da vam se pridruzim.
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Stanaccc
ZMAJ27.368 REP
StanacccZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#4
Viae me niata nemo~e iznenadit!
Ti si sebi otvorio temu, da se predstavia, a sami nick, vi
e"bje~i"
Imaa temu, gdje se mo~ea predstavit i daj pro
itaj pravilnik!
I joa jedna tema, ode za Mirogoj:grob:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#5
Opusteno stranccce :)
Ovo je pravo mjesto za prve teme. Mozemo upoznati krticu.
The Krle
ZMAJ32.120 REP
1310
ZMAJ27.690 REP
1310ZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#7
Dobro dosao, vidim novotarije donosia u pomalo u
malu sredinu ~eljnu svje~e krvi i ideja. Gradia boks ili aatoriraa?
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
huana.meriZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#9
krtonjo....svidjo, oe poginea ko vepar u malom loviatu... :rasta: :D:clap:: za ulet, mislio sam da si do veeri u komadima...samo opuateno, pravilnik je ovdje neato ko kuran ort. muslimanima....pre~ivljavanje na forumu 6 mjeseci treba kila indike, samo najopakiji prou obuku jel...:)):rasta::wave:
The Krle
ZMAJ32.120 REP
The KrleZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#10
Ma star sam ja za komadanje.Proso sve i svasta tako da sam chill and smile i uvek sam high :rasta:
The Krle
ZMAJ32.120 REP
The KrleZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#12
I jos jednom hvala vam na dobrodoslici svima "love you all brothers and sisters" :puuuh::
vladomar
ZMAJ40.935 REP
vladomarZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#14
Tako i meni bilo prve 2 godine growinga ,aerodrom pored glave ,neznam dali ti je u spavaoj ali meni je bil.:ajnstajn:
The Krle
ZMAJ32.120 REP
The KrleZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#15
Da u spavacoj samo sto podesim tajmer da me budi u 7h ujutro a gasi 1h tokom perioda 18h svetla.
huana.meri
ZMAJ24.920 REP
huana.meriZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#16
pf, to je hobi, ja montiram 2 hps-a 400, stari kov, hand mejd sjenila limena, zvoni sve ko u ljevaoni, bruji ko u brodu, balasti u limenim ku
iatima, ko u ludnici...
izdr~o sam par growowa.....
Yaichii
AMBASADOR1.681 REP5%
→ Legenda
YaichiiAMBASADOR
dec 2019.
dec 2019.#17
neato mi govori da Krtica ima jako dobar smisao za humor :)
dobrodoaao, ja osobno prvi puta sadim ( zadnji puta sam imao zemlju u rukama kad sam bio klinac od 3 -4 godine pa sam je stavljao u usta ) tebi drugi grow pa vec imaa bar nekog iskustva , al svejedno mozemo zajedno istrazivat ovaj svijet nepoznatog i carobnog.
nov 2019.
1 / 18
nov 2019.
dec 2019.