LEGACY
vozdra masvi
18 odgovora1,368 pregleda
25 REP50%
→ Istraživač
mar 2018.
mar 2018.#1
vozdra raja evo tu sam vec registrovan neko vrijeme a nisam se predstavio, vise sam se fokusirao na teme po forumu i citao o uzgoju biljke i mogu da kazem da nisam ni ocekivao da ima ovako iskusnih uzgaja
a nama drage biljke na domacoj sceni :D
Dolazim iz `eher rajvoSa i imam 22 godine, naletio sam na forum trazeci nesto po google pretrazivacu i citao neke teme, zatim se i registrovao da bi imao pristup i ostalim temama.
Sve u svemu odlucio sam da svoje slobodno vrijeme posvetim ovim prelijepim biljkama i koliko sam upratio po forumu vidim da ima ljudi koji su uvijek voljni pomoci kada negdje zapne, necu puno smarati sa pitanjima jer ima zaista dosta pou
nih tema o svemu.. Idem se baciti nazad na prou
avanje osnovnih stvari pa se mo~da uskoro nekome obratim za moj prvi uzgoj haha - do tada peace out i one love za sve !
No Joke
ZMAJ71.675 REP
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
mar 2018.
mar 2018.#3
Nista agresiva, samo opustencija... Neka si nam dobrodosao!
:spliff:
25 REP50%
→ Istraživač
mar 2018.
mar 2018.#5
sta cu geni valjda, kazu da mi je i dedo bio agresivan salim se fin sam ja momak i hvala na dobrodoslici svima
grouchy
ZMAJ90.494 REP
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
420Florist
ZMAJ34.960 REP
mar 2018.
1 / 10
mar 2018.
mar 2018.