LEGACY
Moje prvo javljanje
28 odgovora1,153 pregleda
Kalahari
ENTUZIJASTA392 REP48%
→ Poznavalac
KalahariENTUZIJASTA
apr 2019.
apr 2019.#1
Hay! Ja sam iz Primorja. Naala sam vas kao i ostali, kopajui po netu na temu pravljenja ulja da budem preciznija. Htjela sam pomoi bolesnom psu. Na~alost ona to nije do
ekala. Ja osobno nemam nikakovih do sad iskustava s travom, nisam u ~ivotu probala dim. Puaim obi
an duhan. Uglavnom nisam odustala od namjere da napravim ulje. Kupila sam sjeme koje mi poznanica uzgaja u eakoj. Tamo je dozvoljeno za vlastite potrebe uzgojiti 2 stabljike. E sad ato se ti
e mog sjemena... Biljka se zove pineapple chunk. To je sve ato znam, osim da se njoj (poznanici) svia aroma (ona radi mast i pije
aj). Da ne krenem odmah s romanom, zavrait u svoje predstavljanje.
Lijep pozdrav svima :wave:
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
likfrik
LEGENDA7.724 REP27%
→ Zmaj
likfrikLEGENDA
apr 2019.
apr 2019.#3
dobrodoala, nadam se da e ti se svidjeti ovdje sa nama. :rasta::rasta:
Kalahari
ENTUZIJASTA392 REP48%
→ Poznavalac
KalahariENTUZIJASTA
apr 2019.
apr 2019.#4
Ma ne sumnjam u to, sude po pro
itanom. Jako kvalitetan forum po mom mialjenju. Hvala na dobrodoalici!
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
apr 2019.
apr 2019.#5
welcome sister, jel to planiras unutra ili napolju. sorta je ok, nije nam nepoznata, samo ukucaj pineapple chunk u pretragu gore pa vidi sta je ekipa radila :)
Kalahari
ENTUZIJASTA392 REP48%
→ Poznavalac
KalahariENTUZIJASTA
apr 2019.
apr 2019.#6
Planiram ih vani saditi. Trebala sam pripremiti zemlju najesen, obzirom da je to zapuateno tko jako kamenito, ali obzirom da sam bila nemarna, pa nisam, sad sam u dilemi da li u kante ili u tlo. Imam vremena dok malo ovdje prou
im iskustva da se odlu
im. Hvala na dobrodoalici i savjetu btw.
Samuraj u čizmama
AMBASADOR2.074 REP16%
→ Legenda
gica-prasica
AMBASADOR1.841 REP10%
→ Legenda
Kalahari
ENTUZIJASTA392 REP48%
→ Poznavalac
ledeni6
AMBASADOR4.890 REP97%
→ Legenda
ledeni6AMBASADOR
apr 2019.
apr 2019.#11
Isusek Isusek kaj bu ve Dudek rekel?
Zakaj tu trstinu sadis?
:)
Kalahari
ENTUZIJASTA392 REP48%
→ Poznavalac
KalahariENTUZIJASTA
apr 2019.
apr 2019.#12
Dudek bu rekel: Ak si si ti to zamislila da je ispravno, onda bum te ja podrzall Regica
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
apr 2019.
apr 2019.#13
...kad se gruntovcani presele u kalahari :D dobrodosla :)
imas i suseda @Imbra Presvetli tu je negdje :D
Imbra Presvetli
ZMAJ53.695 REP
Imbra PresvetliZMAJ
apr 2019.
apr 2019.#15
Imbra i Regica su tu...Dudeka smo zgubili po putu negde
Sretno s koaicama
apr 2019.
1 / 15
apr 2019.
apr 2019.