LEGACY
Nije umece doci...
16 odgovora2,579 pregleda
22 REP44%
→ Istraživač
dec 2005.
dec 2005.#1
.. na sajt... vec ostati ~)
mene nakon 30h nespavanja i dalje budnim drze ovi smile-iji ~~
svaka cast, cool forum :pivo
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
22 REP44%
→ Istraživač
dec 2005.
dec 2005.#3
ma brate ustao sam nakjuce u 17h a lego juce oko 21h ~)
who is the king :)
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
22 REP44%
→ Istraživač
flekitza
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
flekitzaISTRAŽIVAČ
dec 2005.
dec 2005.#6
flash_back, poz dragi :D pijani :D :petak ::histerija ::histerija ::histerija ziv bijo :) ja cu jedno PECKO :)))
22 REP44%
→ Istraživač
2 REP4%
→ Istraživač
nov 2006.
nov 2006.#8
Naduvo sam se i u google ukucao "marihuana"!Video sam recept za vutru sa buterom,probao,razvalio se i odma' se registrovao!sajt je extra!
dec 2005.
1 / 9
dec 2005.
nov 2006.