LEGACY
cao
12 odgovora1,154 pregleda
rooki
ISTRAŽIVAČ67 REP11%
→ Entuzijasta
rookiISTRAŽIVAČ
dec 2008.
dec 2008.#1
pozz iz vukovara. imam 24 god i prije 4dana sam prvi put probao marihunu i svidelo mi se:spliff:. posto nisam nikakav "strucnjak" oko toga kolega mi je napravio smotuljak i objasnio u kratkim crtama umetnost. 1gram sam platio 100kn neki hibrid donesen iz svice kao sto sam rekao neznam kvalitetu ali mi je kolega rekao da je dobra roba.
drago mi je da sam naisao na vas forum jer mislim da se moze svasta nauciti i potpisujem legalizaciju.
Reacher
POZNAVALAC787 REP21%
→ Ambasador
ReacherPOZNAVALAC
dec 2008.
dec 2008.#2
pozdrav,dugo ti je trebalo da prvi put probaa,hehe. aj u~ivaj :rasta1:
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2008.
dec 2008.#3
kad jednom probas, vise nikad neces moci stati, gotovo je, pojest ce te.
DinkoCentar
ISTRAŽIVAČ119 REP46%
→ Entuzijasta
DinkoCentarISTRAŽIVAČ
dec 2008.
dec 2008.#4
kad jednom probas, vise nikad neces moci stati, gotovo je, pojest ce te.
0 REP0%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#5
ako njemu nije smetala, sta se ti bunis? momak ima 24g. zna da je sala...
sorry, and smoke weed oll day...
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
jan 2009.
jan 2009.#6
dobro doso roki ,bome dugo ti trebalo da probas ali nikada nije kasno...a sada kad znas kakvu car ima biljka jesi mozda razmisljo i o sadnji da ne bacas vise daba lovu i kupnju kod dilera kada mos imati svoje vrhunske proizvode....POSTOVANJE :)
:cool44:
rooki
ISTRAŽIVAČ67 REP11%
→ Entuzijasta
rookiISTRAŽIVAČ
jan 2009.
jan 2009.#7
hvala svima na dobrodoslici. u poslednje vreme sam slabo bio na forumu nije me zena pustala hahaah.
jbg neko proba prije neko kasnije vazno je da sam probao i svidelo mi se.
flegy pa razmisljao sam o sadnji a vidit cu malo dok se jos informisem
dec 2008.
1 / 7
dec 2008.
jan 2009.