VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav
LEGACY

Pozdrav

20 odgovora1,232 pregleda
powerofthemindISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#1
Heej. Odlican forum. :respect: Ugl. dolazim iz Hrvatske, prije 3 godine uvukla sam svoj prvi dim, nakon toga sam jako rijetko(svaki treci mj) i evo pocetkom ove godine, pocela sam ozbiljnije razmisljat o travi, i moram priznati da mi je u zadnjih godinu dana puno pomogla. Nazalost na pocetku sam bila malo :knockknock: te sam popustila u obrazovanju, ali nakon 2 mj stvari su dosle na svoje mjesto. Trava mi pomaze u opustanju i razlucivanju problema i voljela bi kad bi ljudi prestali bit zatucani mislju da je marihuana opasna droga :snooze: Papaa

dec 2013.

#2
:signs046:
PurgerAMBASADOR

dec 2013.

#3
lijepo sroceno....dobrodosla ti nama.. :icon_mrgreen:
Turf.POZNAVALAC

dec 2013.

#4
:smoke18: :signs046: :smoke18:
TarzanZMAJ

dec 2013.

#5
:signs046:

dec 2013.

#6
:signs046: :spcartman:
powerofthemindISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#7
:bananallama: hvala
GagibaAMBASADOR

dec 2013.

#8
:vb_wave:
Sensi*JanaAMBASADOR

dec 2013.

#9
:signs046:
CappyAMBASADOR

dec 2013.

#10
:signs046:
mjesalicaISTRAŽIVAČ

dec 2013.

#11
:signs046: Dobrodoala :signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se