VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav vutromanijaci
LEGACY

Pozdrav vutromanijaci

20 odgovora885 pregleda

mar 2015.

#1
Evo ljudi pratim vas ve 2-3 godine,imo sam jedan uspjeaan grow,koji je zbog vremenskih utjecaja,pa i mojih zavraio manje uspjeano,pa se nadam da emo se dobro slagat i da ste voljni pomo,zasad samo itam i polako primjenjujem to pro itano,planiram sadit samo outdoor,i to organic,evo tolko od mene pozz
TarzanZMAJ

mar 2015.

#2
dobrodosao na forum
StipeZMAJ

mar 2015.

#3
Welcome !

mar 2015.

#4
poz, pusis domaje a, jel u plani nesto brendirano :)

mar 2015.

#5
Nije,nemogu naruit na svoju adresu menke,a nemam frenda il nekog poznatog preko koga bi to ialo pa u samo domaje sadit,mo~da kroz par godina i padne neato brendiranog,al sumnjam...

mar 2015.

#6
dobro doaao na :vutra:

mar 2015.

#7
Dobro nam ti dosao druze,samo polako,ja nisam nesto ekspert za outdoor ali rado sve pratim sto je u vezi nama svima dragih drugarica...:vutra:
mikolo13ENTUZIJASTA

mar 2015.

#8
zivia mi legendo. stvarno mi zao ca ti nije uspia ali why do we fall? so we can learn how to get up ;)

mar 2015.

#9
:wave:
Mahatma GandhiISTRAŽIVAČ

mar 2015.

#10
Dobrodosao i sretno! :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se