LEGACY
Pozdrav vutromanijaci
20 odgovora885 pregleda
43 REP86%
→ Istraživač
mar 2015.
mar 2015.#1
Evo ljudi pratim vas ve 2-3 godine,imo sam jedan uspjeaan grow,koji je zbog vremenskih utjecaja,pa i mojih zavraio manje uspjeano,pa se nadam da emo se dobro slagat i da ste voljni pomo,zasad samo
itam i polako primjenjujem to pro
itano,planiram sadit samo outdoor,i to organic,evo tolko od mene pozz
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
43 REP86%
→ Istraživač
mar 2015.
mar 2015.#5
Nije,nemogu naruit na svoju adresu menke,a nemam frenda il nekog poznatog preko koga bi to ialo pa u samo domaje sadit,mo~da kroz par godina i padne neato brendiranog,al sumnjam...
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
bigeskaliburZMAJ
mar 2015.
mar 2015.#7
Dobro nam ti dosao druze,samo polako,ja nisam nesto ekspert za outdoor ali rado sve pratim sto je u vezi nama svima dragih drugarica...:vutra:
mikolo13
ENTUZIJASTA259 REP15%
→ Poznavalac
mikolo13ENTUZIJASTA
mar 2015.
mar 2015.#8
zivia mi legendo. stvarno mi zao ca ti nije uspia ali why do we fall? so we can learn how to get up ;)
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
Mahatma Gandhi
ISTRAŽIVAČ57 REP5%
→ Entuzijasta
mar 2015.
1 / 11
mar 2015.
mar 2015.