LEGACY
Hello :D
18 odgovora666 pregleda
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
bud_manENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#1
dakle..prvi put zapalio s..hmm 14-ak godina nazalost..jer sad smatram da je to preeeerano...al dobro..i tako mic po mic srednja..pa u srjednjoj najlijepsi dani.. znate na sta mislim hehe..i onda se poceo vise zainteresirat za to trazio po netu i nasao :D i sad sam sretan i zadovoljan sto sam tu :D
veselim se novim priajteljstvima iskustvima i uzitcima ;)
puno lijepog uroda zelim
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
Sensi*Jana
AMBASADOR1.662 REP5%
→ Legenda
bud_man
ENTUZIJASTA220 REP5%
→ Poznavalac
leSpectre
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
sep 2011.
1 / 10
sep 2011.
sep 2011.