VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Hello :D
LEGACY

Hello :D

18 odgovora666 pregleda
bud_manENTUZIJASTA

sep 2011.

#1
dakle..prvi put zapalio s..hmm 14-ak godina nazalost..jer sad smatram da je to preeeerano...al dobro..i tako mic po mic srednja..pa u srjednjoj najlijepsi dani.. znate na sta mislim hehe..i onda se poceo vise zainteresirat za to trazio po netu i nasao :D i sad sam sretan i zadovoljan sto sam tu :D veselim se novim priajteljstvima iskustvima i uzitcima ;) puno lijepog uroda zelim
crookrutniENTUZIJASTA

sep 2011.

#2
Helo i dobrodoaao .
bud_manENTUZIJASTA

sep 2011.

#3
fala fala :D
He-ManLEGENDA

sep 2011.

#4
Welcome ;)
bud_manENTUZIJASTA

sep 2011.

#5
lijepo je biti ovjde :D
Sensi*JanaAMBASADOR

sep 2011.

#6
:signs046:
bud_manENTUZIJASTA

sep 2011.

#7
hvala hvala..nadam se ugodnim iskustvima :D
xxrobixxAMBASADOR

sep 2011.

#8
:signs046::signs046:
leSpectreISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#9
:signs046: i ugodan provod :banana_rasta:
bud_manENTUZIJASTA

sep 2011.

#10
punosam se nacitao u svezi ovog poraznim stranicama blogovima..al ovo je definitivno najbolje od svega :DD uz dobro drustvo super provod zajamcen.. hvala

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se